kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28758

Jak to miło przeczytac,że ktoś w pracy na spokojnie obejrzy sobie rolników :)  Taka praca to je praca B)

 

w pracy mam szybki internet, a w domu mi zamula, więc po co się denerwować

a w sumie i na pracę nie narzekam, nawet można powiedzieć że chwalę ;)

a dziś znowu zapomniałem o tym dodatkowym odcinku, na zakupy z żoną się wybrałem, znaczy że znajdę na youtubie w poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

bratrolnika: ten specjalny odcinek programu RSŻ możesz oglądnąć już teraz na vod.tvp.pl, ale w sumie nic ciekawego w nim nie było...

http://vod.tvp.pl/szukaj?keywords=rolnik%20szuka%20żony

A tego świątecznego odcinka Familiady z uczestnikami programu jeszcze nie udostępnili.


Poniższego linka (a raczej to, co się pod nim kryje) pozostawię bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no no Korsarz spostrzegawczy he he - skąd wiedziałeś przyznaj się ??

Ale co wiedziałem?      :P  skąd ta melodia? znam ten film i tą melodię.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

Toś Ty albo romantyk albo uzdolniony muzycznie, bo ten film był w tv dawno dawno temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Tylko Staszkowi jak nie stało, tak nie stoi.    :P

 

 

A Staszek by na to odpowiedział: takie rzeczy tylko na titanicu się zdarzają   :lol:

 

A New Holland założę się że tylko podstawiony, bo go nawet odpalić nie umiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Toś Ty albo romantyk albo uzdolniony muzycznie, bo ten film był w tv dawno dawno temu :P

 

Chyba wszystkiego po troszku, fakt był dawno.       :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

Korsarz się odkrył hi hi Korsarz się odkrył :)

 

Darek ale jakby coś u Stasia drgnęło, serduszko znaczy to by chyba dzisiaj melodie z Tytanica mu podłożyli  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Korsarz się odkrył hi hi Korsarz się odkrył :)

Weź jeszcze powiedz że król jest nagi,    hahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ten holland to zdaje sie w tym miejscu stoi odkąd go rzekomo kupił :P

I to jest podejrzane ? U mnie jest  taki nawyk, że ciągniki w sezonie mają swoje miejsca na podwórku.  

 

 

Tylko Staszkowi jak nie stało, tak nie stoi.    tongue.png

Myślący facet myśli głową ,a nie główką ,więc po co ma ''stawać'' jak nie odpowiada całokształt ?    

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

Król ? Nagi ?? Nie wiem, ale Korsarz się odkrył :P  i teraz będzie miał branie bo dziewczyny lubią romantyków :) ( znaczy chyba  mieszankę twardziela z romantykiem czy jakoś tak :D  )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I to jest podejrzane ? U mnie jest  taki nawyk, że ciągniki w sezonie mają swoje miejsca na podwórku.  

Myślący facet myśli głową ,a nie główką ,więc po co ma ''stawać'' jak nie odpowiada całokształt ?    

 

Meg, teraz jest po sezonie.    :P

No właśnie myśli głową i na tym się już chyba u niego skończy.     :D

 

 

( znaczy chyba  mieszankę twardziela z romantykiem czy jakoś tak :D  )

W sumie to Masz rację że taka mieszanka jest najbezpieczniejsza, bo sam twardziel to jest wariat, a znów sam romantyk to pantofel.         :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bardzo dobrze ,że myśli głową ...czy tylko o sex w życiu chodzi ?  Staś zdaje się być odpowiedzialnym mężczyzną i nie rzuca słów na wiatr . Takich ludzi coraz mniej .... Jak on sam mówił w którymś z odcinków ,że dziś ludzie słowo ''kocham cię '' coraz częściej wypowiadają od tak sobie .

A tak do wszystkich . Wierzycie w miłość  od pierwszego wejrzenia  ?    Ja nie wierzę ! 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No bo jak idą uprawiać sex to mówią - idziemy się kochać i wszystko im się popierdzieliło już od tego dupcenia     hahahaha.

 

 

 Staś zdaje się być odpowiedzialnym mężczyzną i nie rzuca słów na wiatr . Takich ludzi coraz mniej

Czasem trzeba stracić głowę    :P      nie mam na myśli kata.        :lol:

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z wiekiem coraz trudniej stracić głowę ,bo człowiek już zna różne smaki życia  i na obu   szalach życia  , ''za i przeciw '' jest  coraz więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A jak tych "przeciw" jest więcej to zostaje sam jak palec w d*pie.       :P       :lol:

A tak właściwie Meg, dlaczego nie wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?       :P

Weź mnie jeszcze dobij i Ty i powiedz że takie coś to tylko na Titanicu.       :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Pytanie kobiety do Staszka : to kto ma trzymać kija ? Ja czy ty....hahaha....

" Staszku, powiedz mi, czemu ja tu jestem ? - Nie pamiętam...Przyznam, że czasem swoich decyzji nie rozumiem..." Hahaha...( 18:00-18:30 )

Ja pierdzielę, moj dziesięcioletni syn jest bardziej rozgarnięty....

 

@Meg5 - kto z miłości nigdy nie umarł, nie potrafi żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

A tak właściwie Meg, dlaczego nie wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

 Bo od pierwszego wejrzenia to co najwyżej   można się zauroczyć ,a nie zakochać .  ]

 

 

@Meg5 - kto z miłości nigdy nie umarł, nie potrafi żyć... 

A to tylko Brodka  tak śpiewała .  Co powiesz na to, że ludzie właśnie przez tzw . hop siup umierają za życia ,tylko czekają do starości by ich pochowali ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

 Bo od pierwszego wejrzenia to co najwyżej   można się zauroczyć ,a nie zakochać .  ]

Tu bym polemizował z Koleżanką.

 

 Co powiesz na to, że ludzie właśnie przez tzw . hop siup umierają za życia ,tylko czekają do starości by ich pochowali ?

To znaczy że myśleli jak tylko czym prędzej dobrać się do majtek.     :P        :D

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Jeśli tak robią, to tylko na własne życzenie.....

Rozpamiętywanie czegoś do końca życia, co było i już nigdy nie wróci , jest wbijaniem sobie gwoździ...

Życie płynie dalej, i trzeba umieć wyciągnąć wnioski z tego, co już za nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2428

Mnie co innego rozśmieszyło - mianowicie to, że niby w poprzednich odcinkach Grzegorz całą winę wziął na siebie za nieudany związek . Ja pamiętam coś innego - pomówił Ewę o to, że przez nią wszystko zaczęło się chrzanić - ciągniki, przyczepy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Sobotni odcinek utwierdził mnie ,że ten program to słabizna jest ,a zachowanie uczestników też wiele ma do życzenia .Najbardziej szkoda mi Zbyszka z drugiej jednak strony cieszę się ,że  Kasia zrezygnowała ,gdyż nie pasowała do Zbyszka mimo wszystko .Z własnej perspektywy mogę śmiało powiedzieć ,że nie zgłaszam się do nowej edycji i na własną rękę będę szukał tej jedynej :D


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

presja wystawienia się na widok publiczny i świadomość bycia komentowanym na pewno wpływała hamująco na osoby biorące udział w programie

być może, gdyby ci sami ludzie spotkali się w okolicznościach bardziej intymnych, coś by z tego było

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj