Aleks72

wątpliwości zakupionej prasy claas rollant 46 RC

Polecane posty

Aleks72    2

niedawno zakupiłem prasę marki claas rollant 46RC i mam jeden wielki dylemat gdzie powinien znajdować sie sznurek od prasy boja przesadziłem przez adapter sznurek i nie wiem gdzie powinien dalej iść/???? bo siadkie ja rozgryzłem gdzie powiną się znajdować mam problem tylko z siadka. a i co do czego jaki przycisk jest w sterowniku bo amm tam czrby przycisk i czerwony guzik do wcisniecia i od czego to jest ??? za wszelkie rady z góry dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    174

piszesz jakoś nie jasno...trudno zrozumieć... sądzę że na tej prasie są rysunki jak co gdzie założyć/przełożyć....obejrzyj dokładnie... guziki po prostu sprawdż [powinieneś przy kupnie] , mam starszą prasę 44sp i jest tam rozrysowany na blachach tak sznurek jak i siatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

No w końcu kupiłeś prasę. Poczytaj ten temat http://www.agrofoto.pl/forum/topic/18353-claas-rollant-46-rc-pytanie-o-obsluge/ jest coś o przyciskach na sterowniku. Chyba dobrze, że postawiłeś na coś markowego, a nie polskiego.

Ps. oglądaliście 2 lata temu u nas prasę Metal Fach, którą sprzedawaliśmy ;) Powodzonka, i niech śmiga bezawaryjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks72    2

no no kupiłem prase :) no ja postaram sie wrzucic fotki tej prasy :) no na markowego postawiłem na claasa 46 ful opcja wolałem troche poczekać i9 kupic tako konkretniejszą niż jakoś polską :D a dziekuje ;D zbyszku no tam są rysunki ale do pewnego mometu dalej nie wiem gdzie ten sznurek pościć tam sa takie prety co przechodzi sznurek no ok ale gdie go dalej puścić bo ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    174

patrz dokładnie na te rysunki,na pierwszy rzut oka wydaje się trudne,lecz na spokojnie patrz i przekładaj, za pierwszym razem też się motałem... lub poproś kogoś o podesłanie fotek z założonym , ja mam starszy model więc jest inaczej. Zarówno od sznurka jak i siatki mam dobrze rozrysowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks72    2

a no oki dzięki a mam jeszcze takie pytanko tam, są takie dwa nożne co się przesuwają a od czego one Są ?? może wie ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tadzio
      Witam. mam taki problem. Po załączeniu dżwigni po prawej stronie przy ręcznym hamulcu od WOM od razu obraca mi się wałek WOM a tak nie powinno być, bo dopiero po załączeniu dźwigni przy kierownicy powinien się załączyć.
    • Przez GregorW
      Mam pytanie czy w MF 3060 jest wolny odpływ oleju. A jak jest to gdzie ?? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj