Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
oFsik

Jaki ciagnik 80KM 4x4

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
oFsik    30

Piszcie jaki jest najlepszy ciągnik o mocy koło 80KM z dwoma napędami, i żeby nie był starszy niż 10 lat;)

Wiadomość z agroFakt.pl

oFsik    30
A do jakiej kwoty ma być ten ciągnik, czy to może nie gra roli...?? :rolleyes:

póki co nie interesuje mnie za ile tylko jaki

Cichy007    0

JD 5720 no i Ursus 914 :rolleyes: ale to już chyba lepiej kupić 1014 jak coś. No ale to zależy czy to ma być ciągnik zachodni czy może jakiś Zetor itp. żeby części były tanie.

mirasek    7

Ta Valtra jakaś dziwnie tania, a może taka ma być? Jutro zadzwonie do gościa, ciekawe na jakich warunkach ją sprowadzi...

Olik    0

Hehe i codziennie ta Valtra tańsza bo jak napisano na aukcji: cena jest uzależniona od kursu euro, którego średni kurs wynosi 3,60 zł więc dziś już tylko 75000 zł a nie 76000 zł jak jest na opcji "kup teraz" :rolleyes:

A że Euro ma tendencję spadkową to jeszcze troszeczkę poczekamy i może se taką sprawie :rolleyes: hehe

mirasek    7

To ja wiem ale 21000 euro jest wg mnie dość tanio jak na taki ciągnik z ładowaczem :rolleyes:

pioter    44

@oFsik troche bez sensu podawać konkretne propozycje nie znając ile chcesz wydać...

elwis2    11

No ja bym ci polecił coś z naszego podwórka: U5314,5714 albo 6014są one dość wytrzymałe i mało palą,wybór należy do ciebie.

Chota    1
Polecam NH TD80D albo TL80A Sprzety super tylko niewiem czy znajdzisz takiego straszego od 10 Lat!!!

hej dj czytaj dokładnie temat nie straszego niz 10 lat tylko mlodszego

Olik    0
Dość tanio jak na taki ciągnik z ładowaczem :rolleyes:

Nie no to, to masz rację, że tanio, może ma jakąś wadę? :/ Miałeś zadzwonić i co dzwoniłeś? :rolleyes:

MarcinPykuS    62
Tylko Belarus 820

A czemu właśnie ten ciągnik...?? :rolleyes:

Przecież jest wiele innych, "lepszych"... :rolleyes: :(

tommy66692    10

Przepraszam ale...Tak bez ceny to można wymieniać i wymieniać :rolleyes:

Dobrze by było jakbyś podał cenę jaką chcesz przeznaczyć na ciągnik :rolleyes: Bo tak to jak mówię-można wymieniać....

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Fendt 309 będzie jak znalazł :rolleyes: . Jak coś tańszego to może MF serii 61xx.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Massey Ferguson by był dobry :rolleyes:

drzewis98    8

nie baw sie w stare ciągniki i kup najlepiej nowy i masz problem z głowy :rolleyes:

a ile masz kasy na ten ciągnik

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez wieslawa_olo
      WItam. Planuje sprzedać ciągnik MTZ 82 TS i zakupić coś zachodniego. Interesuje mnie ciągnik o mocy 100km. Nie wiem czy lepiej kupić 4cyl + turbo czy lepszy 6cyl bez turbo który jak myśle miałby większy zapas mocy. Zastanawiam się nad dwoma maszynami: Case 5130 a Renault Ares 550 RX. Chciałbym usłyszeć kilka opini od osób posiadających takie ciągniki. Na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie. Czym różnią się te Case maxxtrack, magnum, pro i plus? Podobno są dobre tylko trzeba zwracac uwagę na pompe. A na co zwrócić uwagę w Renault? Jak ktoś chce sie przesiąść ze wschodu na zachód to jest sporo nowych rzeczy do wzięcia pod uwage. Ciągnik na 20h, staltech U170 4 skiby, agregat agrofactory 3,4m,  taleerzówka bomet 3,15m.  Wystawiłem już MTZ na olx i liczę że uda się poczynić jakąś zmianę. Czekam na odpowiedzi.

• Przez dami99
      Witam planuje zakup ciągnika ,oglądałem ciągnik reanult ergos 95 z automatyczną skrzynią biegów . Czy mógłby ktoś wyrazić opinie na temat tego ciągnika?
    • Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez damianxx54i
      Tak jak w temacie, który ciągnik lepszy, który bardziej polecacie, nie opisujcie mi innych ciągników interesują mnie tylko te dwa Fendt 309CI rok 2007 i Case Jxu 105 rok 2012(nowy).
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.