Skocz do zawartości

dawid12

Members
  • Postów

    1215
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid12

  1. dawid12

    Słonecznik 4.06.2026

    Tu to Zara kosić będą 😁
  2. Dużo masz sztuk bydła? Podziwiam że samymi C360 robisz. Nie myślałeś wymienić nawet na jakąś 912 czy MTZ??
  3. dawid12

    Rosomak

    @Piotruniu25wnyki postaw to i obiad będzie i pryzma nieruszona 🤣🤣
  4. JD M to taki trochę lepszy Belarus
  5. A mi się wydaje że na te Ha co masz to lepiej drugi MTZ zamiast C360.
  6. Tu wiać że ogródek spory więc ciągnikiem spokojnie wjedzie. Ale u mnie nie ma możliwości więc pozostaje samobieżna gryzałka.
  7. Ja kupiłem Hortmasz za chyba 1400 z pługiem. Na mały ogródek idealna.
  8. dawid12

    Ładowarka Gunter

    Bo ludzie zaczynają szanować swoje zdrowie.
  9. Nigdy nawet nie słyszałem o tym Romecie. Który to rok produkcji?
  10. Czym będziesz go ciągać?
  11. Do escorta i ruska wsiadasz czasem? 😁
  12. dawid12

    Ursus 4512

    Ale dziś jakieś 60KM pewnie pod te 140 tyś kosztuje
  13. dawid12

    Jeż

    U mnie też jadł z kociej miski. Ale przechodził przez ogrodzenie panelowe, zaklinował się między drutami i zakończył żywot.
  14. dawid12

    Wały posiewne

    W C360 dajesz dźwignie od hydrauliki na dół, powinna się zatrzasnąć i też jest pływająca
  15. Fajnie robić na polach z takimi widokami 😃
  16. Jak ustawiasz głębokość?
  17. Jak szukaliśmy ciągnika to oglądałem takiego MC. Ale gość jakoś nie był skłonny go sprzedać. Ale fakt ciągnik przyjemny i prosty.
  18. Gratulacje :). Niech się sprawuje jak mniejszy brat . Masz jeszcze jakieś ciągniki? Szkoda że C362 sprzedałeś.
  19. dawid12

    Remet RT-630

    U znajomego leżą mokre i suche razem. Co jakiś czas przerzuci. Czasem wyleje jakąś bańkę oleju przepalonego i tyle
  20. dawid12

    Remet RT-630

    Teść ma tarczowy z tymi walcami wciągającymi. To z C330 idzie dobrze. Ale jak mokre gałęzie to potrafi zatkać się na wylocie. Wtedy trzeba rozkręcać obudowę i czyścić albo jakiś drut zrobić do przepychania.
  21. Miałem w aucie dziurę przy spawie i załatałem pastą, na górę dałem taśmę zaroodporną to jakieś 2 tygodnie pojeździłem i znów zaczął pierdzieć. Więc lepiej odrazu składaj reklamację.
  22. A pod górę na wstecznym się wdrapywać 😁 🤣
  23. Dobry stan. Docisk na ciężarkach, których nie ma więc duży minus.
  24. Fajnie dostać gałęzią po pysku.... . Terapia chłosty
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v