Zaloguj się, aby obserwować  
sialala

wóz paszowy trioliet gigant 900

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
xerion3800    45

Według mnie będzie cienko. Szkoda że nie pisałeś wcześnie że masz zamiar kupić paszowóz. Ja by ci polecił Sgariboldi z seri DF.

U nas są takie dwa z frezem i bez. Oba napędza ursus c 360. Mieszanka jest dobrze rozdrobniona i równomiernie wymieszana. To jest głównie paszowóz do obór niskich ponieważ jest poziomy. Działą tak lekko że kręcąc ręką za końcówkę wałka kręcimy ogromnym ślimakiem w środku. Kolejnym plusem jest własna hydraulika. U nas działają te paszowozy już drugi rok i bez żadnych awarii.


Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sialala    4

Nie jestem przekonany do freza odradzali mi wozu paszowego z frezem on za dużo zrusza i niewybiera do końca zawsze zostaje te 20 cm wziąłm namiary od firmy która handluje triolietem jezdziłem do dwóch rolników myślałem że załadunek będzie długi a jest znacznie krótki i jestem bardzo przekonany do tego wozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszko77fe    0

u mnie chodzi bez zarzutu z ursusem 4512 gigant 700 to i z 900 sobie na pewno poradzi ,swój kupiłem miesiąc temu u rolnika i on go użytkował 3 lata z ursusem 3512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sialala    4

a możesz kolego zrobić jakieś zdjęcia a dla ilu krów ci miesza ten paszowóz

Edytowano przez sialala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRGOJ    19

ciekaw jestem jak ten Triolet bedzie sobie radzil na przyklad w lutym, jak kiszonka przemarznie tak na pol metra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dawid141413
      Witam, interesuje się zakupem wozu paszowego sgariboldi monofeeder st 14 i mam kilka pytań do użytkowników. Jakim ciagnikiem mieszacie? Ile kg? Jak z awaryjnoscia?
    • Przez ekitowski
      Witam 
      Posiadam wycinak trioliet zt 170 - sprzęt działa bez zarzutów ale ma brak - mianowicie nie posiada mechanizmu spychania wyciętego materiału - chciałbym coś takiego dorobić - mechaniczne - czy hydrauliczne - ważne żeby działało - a że nie bardzo chce mi się wynajdować koła na nowo to zwracam się do Was z prośbą o jakieś foto gotowych rozwiązań - tak coby dało się z tego coś wykonać - ewentualnie jak ktoś z okolic Piotrkowa Tryb to chętnie bym podjechał i obejrzał osobiście wycinak z takim mechanizmem. Z góry dzięki za poświęcony czas.
    • Przez kamil5421
      Sprzedam . paszowoz teioliet 12m 2 slimaki . stan paszowozu dobry cena 28 700 . wiecej info priv


    • Przez bel920
      zastanawiam się nad kupnem giganta i moje pytanie jak się sprawują i jak z częściami do nich woj kujawsko pomorskie
    • Przez grzegorz19941
      Witam
      Ostatnio  zastanawiam się nad kupnem paszowozu. Z racji tego że obora jest starego typu wybór padł na wóz poziomy. Czy ktoś z was może mi doradzić czy warto zaryvzykować na poziomy wóz paszowy? tj. czy to prawda, że szybciej miesza i jest lepszy do bel? myślałem nad wozem paszowym intermix r8. Czy waszym zdaniem 8 m3 nie jest za mały na 30 sztuk dojnych + 25 młodziezy? macie może jakieś opinie nad wozami intermix? pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj