Zaloguj się, aby obserwować  
Adrian99

Zetory 5211 dach blacha a plastik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adrian99    6

Witam ;) tak jak w temacie ciekawi mnie to dlaczego niektóre zetory np.: 5211 mają dachy plastkowe jak większość a niektóre z blachy...myślałem że tu chodzi o rocznik- starsze-blacha młodsze-plastik ale nie bo zetor z 89r ma blache a 86r ma plastik...

Jak wy myślicie dalczego to tak? pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

Chodzi Ci o podział na kabiny wąskie i szerokie? Na szerokiej nigdy nie widziałem metalowego dachu, natomiast wąska ma chyba zawsze metalowy dach.

Edytowano przez utek

Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian99    6

No nie wiem... w sumie to możliwe bo jak sie na zdjęciach przyjrzec no to minimalnie szersze są te z plasikiem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

Kabina BK - szeroka, UBK - wąska. Dostępne równocześnie, różni producenci. UBK bogatsze wyposażenie.


Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

Masz o tym cały temat, wystarczy poczytać.


Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez NABUCH
      Witam . Potrzebuję porady odnośnie kontroli wskaźnika temperatury w zetorze 5211. W ciągniku po krótkim czasie dochodzi do wzrostu temperatury do 120stC.  Realnie temperatura jest niższa. Dodatkowo dla pewności wyjęty został termostat. Zwierałem przewód czujnika do masy i wskazówka idzie do 120 St czyli maks wskaźnika.  Wygląda że zegar reaguje poprawnie.  Na wsuwce  od czujnika po przekręceniu kluczyka jest 5.4V . Czujnik pomierzyłem przy temperaturze ok 30 st i miał 230ohmów . Ktoś może podpowiedzieć czy taka wartość napięcia i rezystancji  jest poprawna   . Czujnik był niedawno wymieniany .  Podejrzewam czujnik  chociaż niedawno był zmieniony  .
    • Przez wojtek4321
      Witam wszystkich proszę o pomoc.posiadam Zetora 10540 i rozwaliłem przy nim dach nie da się naprawić problem polega na tym że nie mogę nigdzie dostać takiego dachu może ktoś ma taki dach na sprzedaż lub wie kto ma lub ma jakieś informacje gdzie mogę dostać taki dach . (Może wie ktoś czy udało by się założyć od forterry w ostateczności gdzyz ten mój jest tak uszkodzony że leje się do srodka podczas deszczu )
    • Przez ProxEQ
      Witam, ostatnio zakupiłem tura 2B marki wol-met, słyszałem o tym że można podpiąć się odejściem oleju do filtra. wie ktoś gdzie można się podpiąć do tego filtra? (Piszę w imieniu mojego taty)
    • Przez grazia80
      Witam 
      Mam problem z manometrem powietrza,mianowicie po włączeniu stacyjki pokazuje cały czas 0,6 bara co może być przyczyną ,podejrzewam czujnik na butli czy jest możliwość sprawdzenia go np omomierzem.Dodam że uw czujnik ma u mnie jedno wyjście
    • Przez antymechanik
      Witam,mam problem nie mogę ściągnąć dachu w john deere 6330. Poodkrecałem wszystkie śruby na dachu i też od spodu na klucz ampulowy a dach nadal nie chce drgnąć
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj