Skocz do zawartości
CBMarek

C 385 Olej na Sprzęgło

Polecane posty

CBMarek    4

Witam mam problem rozbieram juz 3 raz wymieniam uszczelniacz na wale korbowym i pochodzi troche i zaczyna sie non stop lac co zrobic jaka moze być przyczyna ??

Rolnik205    0

Nie wiem jak tam masz , ale u mnie w c 360 jest obudowa i uszczelniacz jak zmieniam uszczelniacz to od razu też obudowę i się nie leje a jak zmieniłem sam uszczelniacz to się lało :)

fezoi    63

U mnie przyczyną była obracająca się panewka na wale ( który ostatecznie pękł ). Gładź na wale pod uszczelniaczem nie jest wytarta ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ursus-moc
      witam mam problem bo grzeje (parzy) mi sie sprzeglo w mf kombajne mf 31 starym
    • Przez Atari
      Witam,
      Czy możliwe jest zalanie hydrauliki w ładowarce kubota r420 olejem Agrol?
      Wg instrukcji powinien tam iść 5w-30.
      Pytam ze względu, że chce współdzielić osprzęt z ciągnikiem zalannym właśnie Agrolem.
    • Przez McCormickXTX
      Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Ciągnika MC XTX 185. Problem się zaczął od chwili gdy zaczął świecić błąd  czujnika wysokiego ciśnienia Common rail. Poświeciła jakiś czas i zgasła. Potem wyskoczyły błędy na ehr. Ze jakiś zawór przelewowy padł. Później zauważyłem ze stan oleju w silniku się podniósł oraz w skrzyni biegów.  Co może być tego przyczyną??Spotkaliście się z podobnym przypadkiem?
    • Przez Krzysztoflewandowski36
      witam mam pytanie odnosnie oleju agrofarm utto ln czy bedzie odpowiedni do skrzyni biegow.
      133.14 mala pomylka
    • Przez marcinek_164
      Cześć! 
      W firmie, której pracuję, posiadamy w.w ładowarkę. Nadszedł czas serwisu i wymiany oleju. Do mostów przyszedł taki sam olej jak do przekładni kątowej i do zwolnic (sae80w90), czy można go użyć bez problemów? Producent odnośnie mostów podał tylko, że ma być specjalny do hamulców mokrych. Jak to u was wygląda?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.