Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Praktyki NH Płock

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam, orientuje się ktoś z Was, czy w Płockiej fabryce New Hollanda jest możliwość odrobienia praktyk zawodowych, kierunek mechanika i budowa maszyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus    73

Jest jestem studentem IV roku Politechniki Warszawskiej na tym samym kierunku co Ty i na III roku mieliśmy z tym że jak byłem w innym zakładzie bo ilość miejsc jest ograniczona. Za to dostałem się za wyniki w nauce do nich na staż teraz zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A możesz powiedzieć ( napisać:P) Gdzie w tych okolicach można odbyć praktyki? Jestem na I roku i chciałbym gdzieś u nas wziąć, bo studiuję na UWM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus    73

Tzn jeśli chodzi o Płock to jeszcze może być Precizo - centrum obróbki precyzyjnej, Orlen Projekt. Ogólnie jeśli sam chcesz sobie łatwić praktyki to w moim przypadku mogły to być nawet warsztaty samochodowe, serwisy, dealerzy samochodowi itp. więc w Twoim pewnie będzie podobnie. Zasada jest taka że najpierw idziesz do miejsca praktyk i prosisz czy by Ci pozwolili. Potem idziesz do opiekuna od praktyk i mówisz co to za zakład, jaki ma kierunek działalności, jeśli opiekunowi pasuje a oni się zgodzili to uczelnia daje papierki do pozałatwiania i już. Jeśli sam sobie nie znajdziesz praktyk to powinna to zrobić uczelnia ale wtedy nie wiadomo gdzie się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    417

Odświeżę troszeczkę temat.

Ktoś może był na praktykach w CNH??? Interesuje mnie linia produkcyjna kombajnów. Jakie macie wrażenia, sugestie itp?? 


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotr102
      Witam jestem studentem zootechniki 3 rok szukam ciekawego miejsca do odbycia praktyk zawodowych najlepiej przy bydle ale jestem otwarty na inne propozycje. Chętnie wyruszył bym gdzieś w Polskę mam nadzieję że ktoś pomoże mi coś ciekawego odszukać a może ktoś zgodziłby się na odbycie praktyk u niego z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez MF5435
      Witam.
      W najbliższym czasie, tzn na początku czerwca, jest wyjazd do USA na praktyki ( na 1 miesiąc).
      Praktyki organizowane są najprawdopodobniej przez Izbę Rolniczą. Na te praktyki jadą uczniowie/studenci, z całej polski, m.in. ja , jako jedyny ze swojej szkoły.
      Stąd moje pytanie do was , czy ktoś z was też się tam wybiera ? , bo jak wspominałem wcześniej ja jadę sam ze swojej szkoły i tak trochę przykro tak samemu... i mam nadzieję że znajdą się jakieś osoby do towarzystwa..
    • Przez xMechanikx
      Witam,
      Czy ktoś może odbywał praktyki zawodowe w serwisie maszyn Deutz Fahr niedaleko Kraśnika.
      Proszę o komentarz.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj