Zaloguj się, aby obserwować  
CrEAtivE82

Rozpoławianie Pronara 82A wieniec rozrusznika 1600mth

Polecane posty

CrEAtivE82    0

Rozpoławianie Pronara 82A wieniec rozrusznika 1600mth.

 

Tak jak w temacie padł wieniec rozrusznika i czas rozpołowić traktor

 

na co jeszcze zwrócić uwagę(sprzęgło napewno) i gdzie kupić dobrej kości części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

taka mała prośba i sugestia - prób fotki co w jakiej kolejności rozbierasz.

 

Co do części to pewnie pronar narew, może "firmagrand".

 

Nie wiem czy tarcze sprzęgła nie występowały w dwóch wersjach tzn zwykłej i ceramicznej.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

http://allegro.pl/li...przegla belarus

Tarcze sprzęgłowe występują w 3 wersjach zwykłej, wzmacnianej i ceramicznej(najdroższa) i nie wiem czy nie przyczyni się do szybszego zużywania się powierzchni do której przylegać będzie tarcza i ciekawi mnie jeszcze dlaczego te ceramiczne wyglądają jak gwiazda :blink: powierzchnia tarcia przez to strasznie maleje.

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

taka mała prośba i sugestia - prób fotki co w jakiej kolejności rozbierasz.

 

Co do części to pewnie pronar narew, może "firmagrand".

 

Nie wiem czy tarcze sprzęgła nie występowały w dwóch wersjach tzn zwykłej i ceramicznej.

 

 

Raczej proponowal bym firmagrand, na drugi dzien czesci kurierem masz i za jakies 60% ceny pronaru.

 

 

Co do rozbierania to filozofii nie ma, spuszczasz plyn chlodniczy, olej hydrauliczny zaznaczasz przewody hydrauliczne nad zbiornikiem oleju hydraulicznego by wiedziec ktory z ktorym, odpinasz elektryke od silnika, wieszasz na lampie kierunkowskaza, przewody paliwowe, zasilajacy podwiazujesz w miare wysoko by paliwo nie lecialo, wal targana odkrecasz przy podporze tylko, pozniej do odjechania kladziesz w niego breszke i nim odjezdzasz.

 

Zlozyc tak jak c-360, kosz od dolu okienkiem przykrecasz do kola zamachowego dopiero

 

Brat sam rozkrecal to w 2,5godz sam odjechal nim -coprawda po raz ktorys tam juz tam byl rozpolawiany ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulik    2

dlaczego sądzisz że jest wieniec do wymiany ? przy tak małej ilosci przepracowanych godzin,pewnie jest do wymiany tylko bendix(sprzęgiełko)w rozruszniku i nie zazębia,tak miałem w swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Pronarek82a
      Chcem kupić szyberdach do pronara i niewiem ile może kosztowć, bo sie połamał jak wjeżdżalem do stodoły!!!
    • Przez hanomag
      Mam problem z ciągnikiem CASE 956XL.
       
      Zimny silnik nie chce odpalić z rozrusznika, "na pych" odpala lekko. Gdy silnik jest rozgrzany, można go uruchomić rozrusznikiem, lecz kilka godzin później znowu nie można uruchomić z rozrusznika. Akumulator jest zdrowy.
       
      Proszę o wskazówki gdzie może leżeć problem.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkich. Z powodu mojego wielkiego problemu z tym ciągnikiem o którym pisałem tutaj: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/6064-odpalanie-mtz-a-zima/page__st__460 (trzeci post, zachęcam do lektury, może ktoś wpadnie na pomysł co go boli) przyszedł mi do głowy jeden pomysł. Otóż gdy go zapalam i chcę go trochę przeciągnąć to wyłącza mi się rozrusznik ( tak tak, cudowna blokada przed zapalaniem już zapalonego ciągnika ) poprostu rozrusznik akurat wtedy się wyłączy, jak już silnik łapie, ale jeszcze ma za małe obroty żeby samoczynnie podjął pracę. I tak sobie myślę żeby tą blokadę jakoś wyłączyć. Tylko problem w tym, że nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to działa. W katalogu znalazłem "przekaźnik blokady rozrusznika". Myślę że chodzi o ten przekaźnik z białymi napisami przy bezpieczniku 40A. Może mi ktoś powiedzieć, czy w ogóle da się zrobić coś takiego i jak? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
       
      http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c3197e1228e9f7d4.html
      http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8347db1bad4fd346.html
    • Przez Karo23
      Witam w szystkich forumowiczów. Mam problem z rozrusznikiem w kombajnie claas mercator 75. Podczas przeglądu kombajnu sprawdziłem rozrusznik, poniewarz bardzo ciężko kręcił. Okazało się, że ma przebicie na wirniku i tutaj moje pytanie do was. Jaki można zastosować zamiennik do OM352? Szukałem i znalazłem planetarny do perkinsa 6.354. Czy będzie on pasował do mojego silnika?
    • Przez Johny6910
      Witam, planuje w najblizszym czasie kupic używany pług obrotowy. Nie wiem czy wybrac dużą 4 czy 5 skibowy, oraz jaki pług lepszy , zwykłe odkładnice czy ażurowe? jaki pług byscie polecali do johnego 6910? Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj