Zaloguj się, aby obserwować  
korzi91

Deutz fahr agrotron 4.70s problem ze skrzynia

Polecane posty

korzi91    0

Witam, jestem posiadaczem ciągnika deutz fahr agrotron 4.70s z roku 1997. od pewnego czasu mam problem z półbiegami tz. chodzi mi o te biegi:

L-low; M-medium; H- high. Problem jest tego typu że włącza się tylko ten najniższy L i H nie ma tego pośredniego i albo wyskakuje na wyświetlaczu N albo ciągnik jedzie tak jak na tym najniższym półbiegu. Co może być przyczyna. jakiś elektrozawór czy może coś innego. Proszę o pomoc będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzi91    0

zauważyłem tez syczenie z prawej strony przy sterowaniu skrzyni i jest ono tylko w momencie właczenia tego srodkowego (drugiego) półbiegu.Czy ktos miał podobny przypadek albo taki sam?

Edytowano przez korzi91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzi91    0

Mam najprawdopodobniej przyczynę mojego problemy z 3 elektrozaworu patrząc na schemat Y3 leje się olej. Wydobywa się on tam gdzie wpina się kostkę z kablami. Wie ktoś czy takie elektrozawory się regeneruje??? Bo strach mi nie pozwala nawet dzwonić do serwisu i pytać się ile taki elektrozawór może kosztować icon_e_sad.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek6341    0

Moze pekły widełki co trzmaja elektrozawor

Edytowano przez KRISTOFORn
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak z kostki? Weź daj jakieś zdjęcia żeby to dokładnie zobrazować. Chyba jednak będziesz musiał do serwisu zadzwonić. Jak sie boisz cen to trzebabyło brać ursusa albo mtz, nic za darmo nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod pokrywą zasłaniającą zawory jest olej pod ciśnieniem, więc to normalne że jak ją zdjołeś to się olej leje, sprawź ciśnienie na punktach pomiarowych, elektrozawory podłączając je do akumulatora, jeśli to jest dobre najprawdopodobniej wina leży w sterowniku skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj