Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  

Polecane posty

robson1934    1

Witam wszystkim.

Mam problem padła mi pompa hydrauliczna w MF 3080 czy wie ktoś w którym miejscu się ona znajduje ??

sznajdik    133

Przykręcona jest do dekla w który wkręcony jest filtr oleju od skrzyni tam przy prawym tylnym kole

gajor01    0

pompe masz z prawej strony ciagnika pod pokrywa gdzie sa zamontowane wszystkie elektrozawory od biegów.Ale nie grzeb sam z tym jak nigdy nie robiles nic podobnego bo mozesz miec problemy pózniej

Wiadomość z agroFakt.pl

marek3080    4

Jeśli jesteś kumaty chociaż trochę w sprzętach rolniczych nie powinieneś mieć problemu. Teść sam wymienił nie mając żadnego schematu nawet. Mówił, że jest to tak skonstruowane, że nie można pomylić połączeń czy kolejności montażu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Karol0111
      jak go właczam to chwilke za kreci i przestaje chodzic a dopiero co go kupiłem i niewiem co to moze być , moze ktoś wie?
    • Przez marek3080
      Witam wszystkich na forum z tego miejsca.
      Chciałbym dowiedzieć się gdzie poza sklepem korbanka (3200 kosztuje ) możnaby dostać chłodnicę do MF 3080? Jeśli macie jakieś sklepy z częściami najlepiej specjalizujące się w MF byłbym wdzięczny za podanie ich adrsu. Dziękuję za wszelkie sugestie
    • Przez marek3080
      Jaką długość mają siłowniki tylnej szyby przy ciągniku 3080? Jeśli ktoś ma u siebie oryginalne to czy mógłby zmierzyć i napisać jaką mają długość. Jeśli ktoś wie może pasują tam od czegoś innego? Dzięki za odpowiedzi
    • Przez kliku1993
      Witam. Czy jest gdzieś w necie instrukcja obsługi do MF 3080 w formacie pdf lub innym takim abym mógł otworzyć ją na kompie?
    • Przez pawel131
      witam. Mam problem. Otóż przedni napęd nie ciągnie. Kontrolka się zapali po zapaleniu ciągnika, zgaśnie tylko że napęd nie ciągnie. Co może być tego przyczyną? Nie wiem kiedy przestał ciągnąć. Wyjechałem w pole orać to wszystko było ok, później już nie ciągnął. Jak myślicie, co to może być?