Polecane posty

ADMS    0

Witam kolegów! Posiadam MF3680 z przednim tuzem. Kiedy go kupowałem nie miał przedniego wom, tylko dziurę po nim. Planuję używać z przodu kosiarkę bijakową i mam w związku z tym pytanie: jak jest w tych ciągnikach rozwiązany napęd wom (przedniego)? Ze schematu wnioskuję że jest to silnik hydrauliczny zasilany przez oryginalną pompę ciągnika. Czy w związku z tym można (i gdzie) podłączyć jakiś silnik hydrauliczny z końcówką wom? Jaką powinien mieć wydajność? Zapotrzebowanie mocy to ok 25-30KM. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Napewno?? a nie z silnika wałem??


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czita    0

Przy moim 3655 przedni wom jest napędzany z wału silnika a załączany jest hydrulicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADMS    0

Ekspertem nie jestem, po prostu w instrukcji napraw, na schemacie hydrauliki widziałem 3 węże dochodzące do wałka wom dlatego wnioskowałem silnik hydrauliczny. @czita jak mniej więcej przebiega ten wał od silnika? Gdzie jest mocowany, bo sprawdzałem u siebie i nie widziałem zbytnio miejsca, gdzie ewentualny napęd mechaniczny miałby przebiegać. Mimo wszystko mechaniczny napęd byłby mocniejszy :) A mulczer trochę mocy potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czita    0

Wałek jest przykręcany do koła pasowego w z drugiej strony jest nasadzonu na wałek wychodzący z przekładni WOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bern
      Witam, jakie powinny być luzy zaworu ssącego i wydechowego w Massey Ferguson 3680? 1990r silnik Valmet, sisu 612DS
      Oraz chciałbym zapytać czy można gdzieś kupić katalog części MF 3680 w języku polskim?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj