Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chce sie mi wierzyć zeby to była pompka bo przekładałem i dalej to samo

To czemu w pierwszym swoim poście nic nie piszesz że podmieniałeś, pisz wszystko co już robiłeś to nikt nie będzie się powtarzał wtedy

Opublikowano

mam założoną w swoim c360 i sprawuje się dobrze tylko musisz wiedzieć ile czasu ją grzać żeby ci coś dała ale dwa lata jej nie używałem bo założyłem grzałkę płynu to silnik tak się zimo nie zużywa

Opublikowano

Witam wszystkich znających się na temacie silnika c 360 . Problem jest tego typu ciągnik stał nieodpalany 6 lat teraz dostałem go w spadku . Silnik zapalił ale strasznie się się tłuk i nierówno pracował wiec nie długo myśląc wymontowałem pompę wtryski i do pompiarza zrobił założyłem i dalej się tłukł okazało się ze nie pali na drugiego tłoka od kabiny a pompa dobra bo pompiarz był i sprawdzał . Zdjąłem dekiel i okazało się ze w ogule nie dale oleju . Co jest grane ? Wykręciłem głowice no niby dobra na oko ale sie nie znam sprzężyny mocno trzymaja . Wyjołem tłoka ale ani rys na tuleji ani na panewkach CO JEST NIE TAK ??? Co to może być . Stawiam duże piwo za konkretna i wyczerpujacą opd

Opublikowano

Nie ma oleju na tej głowicy?

Przedmuchaj popychacze, koniki klawiatury. Odkręć dekiel z prawej strony silnika. Tam jest urządzenie odpowiedzialne za tłoczenie oleju przez popychacze na górę.

Opublikowano

panowie bez nerwów chciałem szybko uzyskać odp . a wiec tak zawór wydechowy nie trzyma najlepiej ale wydaje mi sie tez ze pierscienie sa zapieczone sa tak jakby nagarem troche zalepione

Opublikowano

Wyciąg wtryskiwacz, przykręć koło pompy i sprawdź czy w ogóle rozpyla paliwo. Nawet na zapieczonych pierścieniach po zapaleniu silnika powinien cylinder jakoś tam palić. I oczywiście gwarantuje ci że zapieczonych pierścieni nie da się nie zauważyć. Jeśli głowica nie miała smarowania to możliwe że któryś zawór zamyka się z opóźnieniem i domyka go tłok.

Poza tym trudno określić jednoznacznie "że coś wali". Dla kogoś bez praktyki waleniem będzie wydmuchany zawór czy uszczelka.

Opublikowano

Odpowietrzyłem zgodnie z instrukcja ktora znalazlem na forum i tak mysle ze skoro dym leci to paliwo dochodzi do wtryskow, znawco nie jestem tak na chlopski rozum to biore:D

Opublikowano

Pompe montował ojciec, ale mowi ze normalnie weszla bez problemu choc moze przy wyjmowaniu cos poszło nie tak:/ co mogło sie stac? na rozrzadzie cos sie przestawiło? jak to ''odkrecic'' :D?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez antonio86
      Witam!
      Wiem ,że był już taki temat odnośnie c-330, ale mysle ,ze c-360 to inna bajka(jak się myle to prosze usunąć temat)
      Otóż chce zalac układ chłodniczy płynem-głównym powodem jest to,ze mam zamiar założyc nagrzewnice w kabinie,a woda nigdy cała nie wyleci z nagrzewnicy i na mrozie ja rozwali.
      Mam taki dylemat, otóż remont silnika był 13 lat temu i boje sie czy płyn nie rozpusci kamienie i niedostanie się do oleju(słyszałem o przypadkach,że były wrzery i płyn rozpuscił kamień i wleciał do oleju ,jakie wy macie doświadczenia z zamianą wody na płyn???
    • Przez WorguleFarm
      Witam, mam pytanie a mianowicie gdzie są kalamitki do smarowania w Ursusie C-360 
      Znalazłem ich 8 ale może wiecie gdzie są jeszcze ?
       
      Znalazłem:
      -przy przednich kołach po 2 na każde koło = 4
      -na "przodzie ciągnika pod spodem"           = 2
      -na pompie wodnej                                      = 1
      -na pedale sprzęgła                                     =1
       
      Gdzie jeszcze mogą być ?
    • Przez Pszemq
      Witam.Niestety moja os wraz ze wspornikiem nie nadaja sie juz do uzytkowania tak więc prosze składac propozycje.
      Oczywiscie nie szukam nowych części jakby były lekkie luzy to nie przeszkadza mi to.Cena tez się liczy bo nie mam zamiaru pakować w ten ciągnik kupę kasy.Pozdrawiam
    • Przez PiotrSadło
      Witam  najpierw mam po zerwaniu sie nitów(chyba) zaczął się psuć 4 bieg i klinuje się 
      podobno wyrwane nity w skrzyni biegów od czego mam zacząć ? 
      Jak zabrać się za to i jaki był by koszt ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v