artursz89

Landini Powerfarm 80 i 5-80H

Polecane posty

artursz89    454

Witam!

 

Czy mógłby ktoś z was powiedzieć coś więcej o tych ciagnikach (Powerfarma 80 i 5-80H). Są w tym samym przedziale mocy. Czy ten 5H to następca Powerfarma? Jak jest z ich awaryjnością oraz w jakiej cenie można je kupić?

 

Z góry dziekuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danieloz22    20

5H i powerfarm są bardzo podobne. Kabina prawie taka sama, itp... Jednak w 5H będziesz miał lepsze wyposażenie. Rewers elektrohydrauliczny, półbiegi, elektrohydrauliczny podnośnik. Jest on też ciut cięższy, i chyba ma większe gabaryty. Jednak różnica w cenie będzie dość spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mymmym    0

Powerfarm jest na zwojnicach. 5h ma zawieszenie planetarne. Oba mają okno dachowe w standardzie, za małą dopłątą dostaniesz też joystick i wyprowadzenie hydrauliki pod ładowacz na przód. 5h w wersji techno to mechaniczny ciągnik, ale w wersji top to pełna elektryka. Powerfarm jest mechanicznym ciągnikiem, prostym, z bardzo miłą przestronną kabiną, z homologacją na 2 osoby jeśli masz siedzenie pasażera. Mało pali i jest bez awaryjny to opinia znanych mi użytkowników. Jedna z cech które wyróżnia te ciągniki to bardzo wydajna hydraulika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

A jak z cenami tych ciągników? Szczególnie tego Powerfarma? Bo na forum zbytnio nie ma ich aktualnych cen. Mamy na drugiej turze PROWA ok 120 tyś netto na ciągnik zarezerwowane.

 

Z resztą jutro się przejdę do dealera to wezmę ceny tych 2 ciągników i wkleję jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mymmym    0

A jak z cenami tych ciągników? Szczególnie tego Powerfarma? Bo na forum zbytnio nie ma ich aktualnych cen. Mamy na drugiej turze PROWA ok 120 tyś netto na ciągnik zarezerwowane.

 

Z resztą jutro się przejdę do dealera to wezmę ceny tych 2 ciągników i wkleję jak coś

 

Myśle że 120 to może być mało na te ciągniczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

Byłem u dealera. Tak katalogowo to mi wyliczył za powerfarma 80 33tyś euro netto. Ciekawe ile byloby mozna z tego zejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARAKAM    64

Czy to aby cena nie za dwa? Pytałem się w sylwestro o Powerfarm 90 to mi powiezdziali 130 netto to tylko ładnie podziekowałem i wyszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

Cena 130 netto za 90 to nie jest zła cena.. Oni wyliczają katalogowo i nie chcą zazwyczaj powiedzieć ile z tego zejdą. Mi powerfarma 80 wyliczyli 29tyś euro za gołego i 33-34 tyś euro z tym co chcę wziąć. Teraz nie wiem ile by z tego zeszli ale za bardzo chętni do tego nie są.. Jakby mi ktoś dał powerfarma 80 z szerokimi oponami skrzynią 40 fotelem pasażera klimą obciążnikami na przód pneumatyką do przyczep i dodatkowym siłownikiem za 150 tyś brutto to bym wziął raczej:).. Ale to chyba nie ta cena za takie dodatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mymmym    0

Teraz jest promocja na nie, wiem że za 125 netto można fajnego już kupić Powerfarma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierzo    19

Witam. Może ktoś z Was miał lub ma do czynienia z Landini 5H 83 KM? Interesuje mnie awaryjność, spalanie i komfort pracy. Mam zamiar takiego kupić ale w necie jest bardzo mało informacji na jego temat. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assasin    502

Komfortowa jest kabinka wyciszona. To awaryjnosc to zależy od poprzedniego właściciela czy o niego dbał czy nie chyba że chcesz, nowy kupowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dreik
      Witam posiadam ciągnik Lndini 8550(mf 294) chciałem wymienic olej w tylniej zwolnicy nigdzie nie widze korka spustowego ani do wlewania i niewiem czy jest połączona zwolnica ze skrzynią biegów bo jak sprawdzałem na stronie shell to niby jest osobny olej do zwolnicy. Jaki polecacie olej do skrzyni biegów
    • Przez xzibit0000
      Witam. Mam problem dłuższy czas. Mianowicie falowanie obrotów ciagnika. Czasami podczas gaszenia sam zwiększa obroty i powoli gasnie. Na niskich obrotach słaby. Dopiero gdy turbina zaskoczy to coś tam czuć ale to musi się konkretnie rozgrzać.
      Filtry wymienione. Pompa Delhi. 

    • Przez mrrobsont
      Witam ! Od niedawna jestem posiadaczem Landini legend 145 deltasix 2002r. Traktor po ruszeniu wyświetla błąd AL 93 i czasem AL 96 i cały czas wyje buzer. Ciągnik normalnie jeździ zmienia biegi tylko poł biegi uruchamiam ze sprzęgłem  a powinien chyba bez. Proszę o pomoc co to może być. 
    • Przez DAREX
      Witam wszystkich mam taki problem w Landini legend 115 mianowicie gdy zapalam ciągnik to tak jakby był na hamulcu wciskam przycisk półbiegu to się odblokowuje jadę na tym półbiegu i włączam półbieg i naciskam sprzęgło to ciągnik zachowuje się tak jakby hamował. Może ktoś na forum by coś  mi podpowiedział co może być przyczyną tej usterki
    • Przez Szmaja
      witam!
      Chciałem założyć temat typowo do landini 8550, ponieważ nie dawno kupiłem i chciałbym dowiedzieć się o nim jak najwięcej.
      głównym bólem mojego landini jest to że nie działa, albo nie wiem jak wyłączyć hydraulike na której dźwigni, zmieniam i kręce wszystkimi ale coś nie chce zaskoczyć.
      a jeszcze jedno jak powinny być ustawione zawory ?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj