mrybka50

sianokiszonka [na jakim zgniocie]

Polecane posty

mrybka50    0

Chciałbym się dowiedzieć czy lepiej kiszonke zbijać lżej czy mocniej ??

Mam prase warframa z-543 i bardzo mocno zbijam nie wiem czy to dobrze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karip    20

im mocniej tym lepiej ponieważ jak mocno zbijesz jest mniej powietrza w beli a gdybyś słabo zbił mogłaby ci bela zgnić ponieważ nie zaszedł by proces fermentacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sup321    13

Jak się sprawuje ta prasa. Jakim ciągnikiem ciągasz.

Edytowano przez Sup321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojcio1995    3

Popieram kolegę wyżej masz lepsza jakoś sianokiszonki i za razem oszczędność na sznurku/ siatce oraz folii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrybka50    0

Jak się sprawuje ta prasa. Jakim ciągnikiem ciągasz.

Ciągam ursusem c-385 :D

Prasa się dobrze sprawuję,tylko śruby na sprzegle się urywają przy słowmie jak za mocno dobijam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Balzak
      Wymieńmy doświadczenia kto co stosuje.
    • Przez tumek19
      Mam pytanie do was na temat uprawiania tej rośliny, ceny nasion, pielegnacji itp.
    • Przez Rolnik1111
      Witam
      Co sądzicie o tym poplonie?
       

       
      W filmie mówią żeby zasiać ją w sierpniu/wrześniu,skosić wiosna przyszłego roku i zaraz po skoszeniu zasiać kukurydze a czy sprawdziłaby się żeby użytkować ją cały rok jak zwykłą łąke i dopiero zaorać?
    • Przez niudizajn
      Mam problem w postaci łak na torfie. Zrobiłem rok temu renowacje 2,5 ha takich łąk (Roundup + Orka) poczym zasiałem trawę i co sie okazało??? Na trawe było za sucho a na gwiazdnice pospolitą nie. Więc w tym roku na wiosne ponownie Roundup + agregat uprawowy i siew. Trawa urosła tylko tam gdzie torf był "rozcienczony" ze zwykły piaskiem (taki teren u mnie jest) , a gdzie jest sam torf to tawy jest 50/50 z chwastami. Co robić??? Dodam tylko ze odczyn ziemi jest na poziomie 6,5.
    • Przez Gryzli167
      Witam wszystkich serdecznie. Nigdzie nie mogę znależć informacji na temat czy nie będąc rolnikiem mogę zakupić dom z zabudowaniami gospodarczymi i sąsiadującą do tego 2 hektarową łąką. Właściciel chce to sprzedać tylko i wyłącznie z tą działką. Nie bedę miał problemów notarialnych żeby to kupić? Na internecie wyczytałem że do 1 hektara bez problemu nie będąc rolnikiem ale to piszą o działkach rolnych ale czy łąka podlega tak samo? Proszę o pomoc i z góry dzieki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj