Zaloguj się, aby obserwować  
Marek2140

jaki pług do john deere 3040

Polecane posty

Marek2140    0

Witam mam john deere 3040 i chciałbym się dowiedzieć jaki pług mam wybrać obrotowy czy nie obrotowy czwórke czy trójke on ma koni 90-100 km dzięki za odpowiedź.

Edytowano przez murtek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

posiadam taki ciągnik i pług z jakim pracuje to lemken opal 110 3+1 powiem tak na glinach ma ciężko nieraz w miejscu staje w tym roku dodatkowo ze susza to i na ziemiach lekkich też pojękuje chociaz moze wynikać to z tego ze trochce zaczyna już pluć olejem;/


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek2140    0

mama prawie same kliny i ziemia są cięrzkie może trujke obrotowy czy 3+1 jak poprzedni kolega ma co sondzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

moja opinia jest taka skonkretyzuj pytanie to czy obrotowy czy zagonowy powinnieneś zadecydować sam czy masz kasy na obrotka i czy jesteś w stanie zapewnić mu wymiane częsci co nie jest tanie powinieneś znaleśc sobie kilka pozycji i tu pytać sie o opinie...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

U mnie z JD 3140 (105 km) pracuje akpil mix 40 4 skiby rozstawiony na 40 cm na skibę. Klasa ziemi to od 3 do 6. Bez problemu sobie radzi. Spala średnio 10-11 l/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek2140    0

to ja chyba wybiore obrotowy lepiej bendzie wchodzić w ziemię i bendzie się fajnie orać a ty mateush ile masz kani w swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

w obrotowym licz się z dośc drogą wymianą częsci np do mojego odkłądnia oryginalna w niemczech 250eur w polsce podróbka 364zł. Ja "kani" w swoim mam pewnie tyle samo co w każdym JD 3040


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dwaa9
      Część. Nagle przestała mi działać hydraulika. Po zgaszeniu i opuszczeniu podnośnika i tura. Teraz nic nie działa. Nie podnosi ani nie działa wspomaganie. Wom działa. Gdzie moze być przyczyna?
      Dodam jeszcze że olej jest, filtry wymieniane w tamtym roku. Myślę że to może być przednia pompa bo wcześniej stukała a teraz ucichło 
    • Przez TOMASZ22
      Jestem po wymianie obu pomp w moim jelonku, wymieniłem oraz filtr oleju, a ciągnik nadal kiepsko podnosi
       
      Caps Lock!
    • Przez JacekBiernacki
      witam ma problem z podnośnikiem w swoim jd 2140 otóż sytuacja wygląda tak że podnośnik po wyłączeniu ciągnika opada momentalnie a gdy podpinam cięższa maszynę to na wolnych obrotach nie potrafi jej utrzymać w powietrzu wydaje mi się że to tłok jest winny chyba że zawur
    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Mam taki problem w John Deere 3140 że nie mogę zmienić biegów na dźwigni od rewersu czyli żółw zająć i wsteczny .albo muszę wrzucić na luz 1.2.3.4 i dopiero tam wbić albo je jestem wstanie ruszyć bo albo zblokuje biegi albo wg nie mogę zmienić biegu chodzi o żółw zająć i wsteczny .jak odkręciłem to cięgno od lewarka które idzie do tego walka wodzika od skrzyni to cały ten wałek kręci się w koło .czy to będzie uszkodzony ten wałek w środku ?? Podobno bardzo często w tych jelonkach się to dzieje 
    • Przez Paweł20
      Szukam całej tylniej lampy z obudową do john deere 2040
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj