Zaloguj się, aby obserwować  
golfik83

DF 5695 HTS-Przezbrajanie kombajnu do zbioru trawy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
golfik83    0

Witam, mam pytanie mam kombajn deutz 5695 HTS, mam okazje na usługach na młócenie rajgrasu, nie młóciłem tego jeszcze, gosciu z serwisu mówił że do trawy są specjalne sita, czy mógł by ktos coś na ten temat powiedzieć? . Bardzo mi zależy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciejk76    1

sita zostają te same,kombajn ustawia się podobnie jak do rzepaku tylko trzeba przysłonić wloty powietrza do wialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golfik83    0

dzięki za informacje,a ogólnie jak to idzie,tego pewnie nie da się pogonic?

 

czy to znaczy że stół powinien być założony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciejk76    1

kosi się bez stołu ,trawa jak jest dobra to przeważnie leży i ciężko jest na hederze trzeba kosić bardzo powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mj1201
      Jaki siewnik do trawy wybrać. Szczeliniwe typu Vredo a może rzutowe np APV. Prosze o opinie i porady.
    • Przez dankuso
      Dzień dobry, mam pytanie, czy ktoś odłączał w kombajnie adblue? Czy po odłączeniu Adblue są jakieś problemy czy nie?
    • Przez szy1993
      Witam, 
      planuję zakup 3 kamer do kombajnu. Budżet to 2000zł Chodzi mi o dobrą jakość obrazu w dzień i w nocy, duży monitor, Czekam na opinie na temat waszych kamer 
    • Przez das21
      Witam. Jakie jest wasze zdanie na odkrywanie kiszonki(pryzma) z I pokosu i dosypanie II pokosu do tej pryzmy? bo chcemy tak zrobic tylko czy nie bedzie zadnych strat? a widzialem juz jak tak robia i nie bylo problemu. aczkolwiek wole sie upewnic ;)
    • Przez nh32
      Witam,
      Elektromagnez sieczkarni kombajnu New Holland TX-32 grzeje się po wymianie łożyska. Wymieniany był elektromagnez i też łożyska kilkakrotnie i trudno znaleźć przyczynę.
      Czy ktoś miał taki problem? Jaka powinna był normalna temperatura pracy? Czy wzrost do około 110-120 stopni to normalne?
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj