Polecane posty

das21    46
Witam. Jakie jest wasze zdanie na odkrywanie kiszonki(pryzma) z I pokosu i dosypanie II pokosu do tej pryzmy? bo chcemy tak zrobic tylko czy nie bedzie zadnych strat? a widzialem juz jak tak robia i nie bylo problemu. aczkolwiek wole sie upewnic ;)

u mnie w pracy jest to normalne że dosypujemy Ale że sporym dostępem czasowym , tak aby pierwsza część już nie gazowala

das21    46
pierwszy pokos byl ok 15 maja wiec mysle ze juz tamto ukislo i mozna otwierac

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez golfik83
      Witam, mam pytanie mam kombajn deutz 5695 HTS, mam okazje na usługach na młócenie rajgrasu, nie młóciłem tego jeszcze, gosciu z serwisu mówił że do trawy są specjalne sita, czy mógł by ktos coś na ten temat powiedzieć? . Bardzo mi zależy!
    • Przez Kredens1337
      Witam,
      Bardzo pilnie potrzebuje wycinaka do kiszonki, a jestem z podkarpacia i w tej czesci Polski nie ma takiego sprzetu!

Dlatego prosze, jesli ktos mial stycznosc z wycinakami z Boguszewa, niech cos o nich napisze. Oplaca sie brac bez ogladania? Raz juz tak kupilismy i 5 kafli w plecy. Chodzi mi o strautmanny po 10.5 tys.
    • Przez ares1995
      Witam. Jakie macie opinie o prasie silosującej kelly ryan centerline de luxe? Czy jakieś inne maszyny tego typu znacie?
    • Przez Damian112
      Witam czy ktoś z was cioł bób na kiszonkę chciałbym wiedzieć jak to zakisić czy w baloty czy w pryzmę i jak to ze skarnianiem z góry dzieki
    • Przez Barenbrug
      Witam serdecznie,

Drodzy użytkownicy forum chcielibyśmy poinformować Was o naszym nowym programie, dotyczącym rekultywacji łąk i pastwisk. W związku z tym, że nie zawsze mamy możliwość założenia nowych użytków zielonych, ze względu chociażby na ograniczony areał to należy zadbać o to co się już ma!!
      Zachęcamy Was, abyście weszli na naszą stronę internatową http://www.grassintogold.pl i zapoznali się z przykładami renowacji istniejących już użytków na wybranych gospodarstwach. Co jest istotne, po zarejestrowaniu się do programu otrzymacie Państwo nasze "Vademecum.." dotyczące prawidłowego utrzymania UZ, które pomoże Wam w odnowie własnych łąk i pastwisk.
      W wybranych gospodarstwach w całej Polsce, przeprowadzamy kompleksowy program renowacji łąk lub pastwisk, z wykorzystaniem wiedzy i doświadczenia firm Barenbrug i DOW AgroScience.
      Będą Państwo mogli na Bieżąco śledzić co się dzieje w danym gospodarstwie, oglądać postępy renowacji, oraz uzyskać informację od hodowcy u którego program jest prowadzony, co może się okazać bezcenną wiedzą. Uzyskane wyniki doświadczeń będą bezpłatnie udostępnione dla wszystkich zainteresowanych rolników, aby i oni mogli czerpać wiedzę praktyczną, którą będą mogli przenieś i wykorzystać na swoich gospodarstwach.
      Zachęcamy do czerpania wiedzy i umiejętności, a pokażemy Państwu jak trawa zmienia się w złoto.
      Pozdrawiamy,
      zespół Barenbrug

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.