Skocz do zawartości
karolci13

Rewers hydrauliczny w seri TD, opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karolci13    26

Jak w temacie proszę użytkowników tego rewersu o opinie jak się sprawuje i czy nic się nie dzieje podejrzanego?

SuperSam    0

Myślę, że obecnie mało kto poda Ci sensowną informacje na temat rewersu w NH TD50XX. Gdyż ta opcja jest od nie dawna a żeby powiedzieć o usterkach itd. ten traktor w danej gospodarce musi trochę "przeżyć". Ale na AF ludzie już posiadają takowe maszyny, więc podadzą Ci w chwili obecnej jakąś sensowną opinie/informacje, choć zapewne stwierdzą tak jak ja, że jeszcze zbyt mało przepracował.

Wiadomość z agroFakt.pl

karolr2    180

Działa u mnie też ale jak jest poniżej -10 stopni to dopóki się nie rozgrzeje to podczas zmiany kierunku jazdy zastanawia się nad ruszeniem ok 3 sekund :unsure:

tomaszek25    1

u mnie tez jak zaimno to chwile sie zastanawia zanim ruszy.ja przewaznie wysprzeglam wtedy nie ma tej chwili przestoju zastanowienia.a jak na włączonym napedzie to u was tez po chwili reaguje włączony naped czy odrazu ciagnie? zauwarzyłemna lodzie przy odgar nianiu sniegu ze jak załącze wsteczny to tylne koła rwa a przednie o chwili ruszają

tomaszek25    1

no zobaczymy jak narazie moim zdaniem te rozwiazanie z tym rewersem jest bardzo ciekawe i jednak w porównaniu do seri T sporo kasy zostaje w kieszeni

lukaszejro    0

Prosze o opinie na temat T5040 z rewersem elektro hydraulicznym jak to sie spisuje i ile macie MH na licznikach w tym sprzęcie.

kynek7    1

kolego lukaszejro, jest oddzielny temat o ciągnikach serii t5000 rewers nie jest taki sam w jednym i drugim

lukaszejro    0

Mistrzu KYNEK7 hodzi mi o TD 5040 niedoprecyzowałem sory, napiszcie coś o tym rewersie hydraulicznym bo sprawa jest nagląca do świąt mam zdecydować czy biore td5040 z tem rewersem, na placu jeździłem to fajnie to chodzi, ale czy do jest dopracowane i sie nie bedzie rypać w przyszłości?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lukas85
      Mam problem z podnosnikiem w moim TD90. Z podnoszeniem nie na zadnego problemu ale podczas opuszczania ramiona opuszczaja sie bardzo wolno. Nawet pod duzym, obciazeniem podnosnik opada bardzo powoli. Co dziwne nie zawsze tak sie dzieje ale ostatnio coraz czesciej. Przy podnoszeniu/opuszczaniu podnosnika za pomocą przycisku na prawym błotniku wszystko działa jak należy.
      Moze ktos ma pomysł dlaczego tak sie dzieje?
    • Przez pawlo694
      Witam. Chciałbym wam zaprezentować nowego New Hollanda TD5.115.

Myślę ze jest ładniejszy od TD5000 troche dziwi mnie dlaczego zegarów nie zmienili no ale może to poprawią
    • Przez reazer
      witam
      miał ktoś taki przypadek że pekła mu sprężyna od pedału sprzęgła w td5050?
      jak sie zabrac za rozebranie tych plastików "deski rozdzielczej"?
      odkręcilem 2 sruby 17 z boku. i jedna 10tke z przodu i dalej wszytstko siedzi

• Przez jurek195
      Witam jestem ciekawy czy można do NH TD5050 dołożyć siłowniki do tylnego podnośnika
    • Przez JanuszZiomek
      Posiadam ciągnik New Holland TD95D. Sprężarka w nim ładuje caly czas powietrze.W serwisie powiedzieli ze nie da sie jej wyłączyc. Może wiecie czy można ją wyłączyć jesli tak to gdzie dokupić sprzegło do wyłączena. Z góry dzieki za odpowiedż.