Skocz do zawartości
szczurek05w

budynek gospodarczy do zagospodarowania

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Budynek
szczurek05w    2

mam problem posiadam duży budynek gospodarczy ok 250-300m kwadratowych i chciałem go jakoś zagospodaować myślałem o ( pieczarkach) ale na tym nie znam sie za specjalnie może wy macie jakieś pomysły ? chodzi mi zeby coś przynosiło jakieś zyski przez cały rok. Proszę o pomoc Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Sadek    446

To może napisz na czym się znasz to będzie łatwiej.

kamil255    82

Nawet nie myśl o pieczarkach,też mam budynek tylko,że 400m kw i skończyłem z tym ponieważ stało się to nieopłacalne,radzę abyś pomyślał nad bydłem mlecznym.

szczurek05w    2

a jakie miałeś dochody miesięczne >> ?? wolał bym coś innego ponieważ nie mam ziemi proszęo propozycję ? pozdrawiam

bocecek087    14

wstaw sobie kolego kaczki na tucz nie trzeba sie specjalnie na tym znać. Słomę będziesz brał od kogoś na gnój i nie masz problemu z jego wybieraniem. Minimalne koszty przystosowania budynku.Wstawienia średnio co 9-10 tyg i da się żyć :D

szczurek05w    2

wstaw sobie kolego kaczki na tucz nie trzeba sie specjalnie na tym znać. Słomę będziesz brał od kogoś na gnój i nie masz problemu z jego wybieraniem. Minimalne koszty przystosowania budynku.Wstawienia średnio co 9-10 tyg i da się żyć :D

a jaki jest zakupu kacze i utrzymania ich aż do ich sprzedaży ??

bocecek087    14

sa takie mozliwości ze bierzeż i pisklaki i pasze kredytowana a zplacasz to z zarobionych pieniedzy taka forma jest oprocentowana na 2% wiec wydaje mi sie bardzo kożystna

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się