Zaloguj się, aby obserwować  
Lukasz2v51

Naklejki na ciągniki rolnicze zachodnie producent-zna ktoś jakiegoś?

Polecane posty

Lukasz2v51    0

Witam;p

 

Mam do was takie pytanie czy zna ktoś jakąś firmę lub gościa co potrafi wykonać naklejki na ciągniki rolnicze i tura...

Robiliśmy ze starszym polerkę na ciągniku Landini i niestety za mocno przycisną i naklejka po prostu się przetarła w kilku miejscach...

 

Malujemy tak że tura od MF 675 i także zamówił bym nowe naklejki VETO i 1000 Hydraulic...

Na ciągnik mi potrzeba naklejkę Mythos 110 Deltafive...(prawa i lewa strona tak samo na tura)

Przy zwężeniu naklejka była srebrna teraz zrobiła się praktycznie niebieska..(prześwituje lakier spod spodu)

 

 

Jeśli ktoś zna jakiegoś producenta proszę o jakieś namiary( nr tel. meil itp)

 

 

Dodam że firma z Boniewa ROL-MASZ czy coś takiego odpada...

Gość robił mi właśnie naklejkę na Landini Mythos110 i wykonał to fatalnie...na naklejkę dodatkowo czekałem blisko miesiąc a na allegro czas wykonania miał 2-3 dni...to samo na ulotce którą przysłał z naklejkami..

Zamawiałem u niego naklejkę "jednolitą" a on mi wykonał srebrne tło oddzielnie,,napisy oddzielnie(napisu deltafive wgl nie zrobił)...wysyłałem mu szablony na foli i papierze jak ma to wyglądać a on nadal że tak się wyrażę robotę spier**ił...

I naklejki do wyrzucenia..100 zł wydane na marne..

 

W załączniku fotka jakich naklejek potrzebuję...

 

Szukałem już w google producentów i do którego nie zadzwoniłem to naklejki na tura może by zrobił...ale na Landini odpada..

 

 

Dodam że szablony jestem w stanie odrysować i wysłać...

 

Pozdrawiam Łukasz

post-38615-0-74185700-1333124793_thumb.jpg

post-38615-0-87861400-1333124834_thumb.jpg

post-38615-0-04273200-1333124872_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

W najbliższym mieście idź do agencji reklamowej, średni grafik komputerowy powinien sobie z tym poradzić dalej to tylko wydruk na foli samoprzylepnej.


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolmasz    7

.

Edytowano przez rolmasz

potrzeba jest matką wynalazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam, też poszukuję naklejek na landini, jeśli udało Ci się coś załatwić podziel się wiadomością.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj