jozin

Zablokowana skrzynia tytan 8 plus

Polecane posty

jozin    0

Witam

mam problem ze skrzynią adaptera w tytanie coś zablokowało i nie można przekręcić ani w jedną ani w drugą jeszcze nigdy tego nie rozbierałem może jakieś wskazówki gdzie szukać jak rozbierać?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Witam

mam problem ze skrzynią adaptera w tytanie coś zablokowało i nie można przekręcić ani w jedną ani w drugą jeszcze nigdy tego nie rozbierałem może jakieś wskazówki gdzie szukać jak rozbierać?

Pozdrawiam

Adapter masz z 4 pionowymi wałkami??Napędzany jest od spodu jedną przekładnią o wymiarach takich jak na poszczególne wałki pionowe??


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozin    0

mam 4 wałki napęd od dołu w katalogu tylko wygląda trochę inaczej bo u mnie wałek z napędem podłączony jest do jednego wałka w tej przekładni a w katalogu jest że on wchodzi centralnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

mam 4 wałki napęd od dołu w katalogu tylko wygląda trochę inaczej bo u mnie wałek z napędem podłączony jest do jednego wałka w tej przekładni a w katalogu jest że on wchodzi centralnie

Też mi się wydaje ,że powinno być centralnie,czyli wałek napędowy wchodzi do przekładni i dopiero od niej idzie na 4 przekładnie wałków pionowych...


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj