jozin

Zablokowana skrzynia tytan 8 plus

Polecane posty

jozin    0

Witam

mam problem ze skrzynią adaptera w tytanie coś zablokowało i nie można przekręcić ani w jedną ani w drugą jeszcze nigdy tego nie rozbierałem może jakieś wskazówki gdzie szukać jak rozbierać?

Pozdrawiam

qqq    19

Witam

mam problem ze skrzynią adaptera w tytanie coś zablokowało i nie można przekręcić ani w jedną ani w drugą jeszcze nigdy tego nie rozbierałem może jakieś wskazówki gdzie szukać jak rozbierać?

Pozdrawiam

Adapter masz z 4 pionowymi wałkami??Napędzany jest od spodu jedną przekładnią o wymiarach takich jak na poszczególne wałki pionowe??

Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

jozin    0

mam 4 wałki napęd od dołu w katalogu tylko wygląda trochę inaczej bo u mnie wałek z napędem podłączony jest do jednego wałka w tej przekładni a w katalogu jest że on wchodzi centralnie

Wiadomość z agroFakt.pl

qqq    19

mam 4 wałki napęd od dołu w katalogu tylko wygląda trochę inaczej bo u mnie wałek z napędem podłączony jest do jednego wałka w tej przekładni a w katalogu jest że on wchodzi centralnie

Też mi się wydaje ,że powinno być centralnie,czyli wałek napędowy wchodzi do przekładni i dopiero od niej idzie na 4 przekładnie wałków pionowych...

Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adamg
      jak w temacie
    • Przez Arturo1610
      witam. jakie macie opinie o tytanie 13? dobra maszyna? stabilna? ładna robi robotę? Warto w coś takiego inwestować? Bo szukam właśnie czegoś takiego lub tytana 18 I nie wiem który lepszy do ciągnika 140 koni. A może ktoś ma takiego tytana 13 Do sprzedania? Jak coś to jestem zainteresowany i proszę o oferty 🙂
    • Przez Jaro102
      Panowie szukam opini o rozrzutnikach jak w temacie
    • Przez slawekr6
      Witam. Stoję przed wyborem rozrzutnika obornika. Rocznie wywoże ok 170- 190 kursów 8 t rozrzutnikiem obornika bydlęcego. Proszę o  opinie  uzytkowników wyzej wymienionych rozrzutnikow . Pichon jest ocynkowany i szczerze mówiac  to ocynk nie przemawia do mnie  i na dodatek jest skrecany, jeanil  przegladam uzywane ogłoszenia i widze mocno sa skorodowane,  euromilk  znów daleko do producenta.
      Prosze o opinie o porady.
    • Przez grzegorzc360
      Potrzebuje kupić wałek który idzie pod rozrzutnikiem za sprzęgłem przeciążeniowym, wyrobił mi się wpust w nim i pęka ta tulejka zębata, już 3 wymieniłem. Poszukuje numeru katalogowego bądź namiaru na kogos kto ma w sprzedaży, szukałem na stronach i nie znalazłem, wałek ma z jednej strony gwint bodajże m20 zabezpieczany również nakrętka a z drugiej strony jest sprzęgło gumowe i dalej przekładnia
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj