kubus22

Co panowie powiecie na temat sieczkarni JOHN DEERE 6910

Polecane posty

kubus22    0

Właśnie zakupiłem taką sieczkarnie z 1998 roku razem z kemperem Championa 4500 i chciałbym poznać wasze zdanie na temat tej maszyny? Z góry dziękuję za info. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korks    5

Witam. Mialem okazje pracować przy koszeniu kukurydzy gdzie pracowaly sieczkarnie jd 6810 i 6910 mojego brata. 6910 z silnikiem 400 koni była lepsza do Kempera 4500 bo miała jeszcze zapas mocy. Gdy zakopał sie któryś ciagnik sieczkarnia go wyciagała.

Edytowano przez korks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon15    1

silniki dobre COMINS, słyszałem że dobre maszyny


Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne,itp,itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelJUREK    0

witam

panowie potrzebuje instrukcji obsługi (najchętniej bym odkupił) 6650 6750 6850 6950 bo posiadam sieczkarnie 6750 kosze nią kukurydze a chciałbym przestawić ja na trawę i za bardzo się nie orientuje jak to zrobić. Najlepiej jak by ta instrukcja była w języku polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadek5228    132

JD 6910 to naprawde dobry sprzęt.Mój brat użytkuje ją od 2lat,jest z 95r,silnik 8V,chyba japońskiej produkcji(mogę się mylić),troche ponad 400KM,pali niemało ale siłę to maa,nieraz ciągnik się zagrzebał to sieczkarnia go wyciągała.Kosi nim ok.200ha rocznie,usterek troche miała np.zapchany kilkakrotnie filtr paliwa,przy kemperze coś siadło,gniotownik sie zapchał,coś z elektryką też było.Maszyna naprawde wydajna i myślę godna polecenia :)

Edytowano przez gadek5228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Jaki japoński silnik V8? Ktoś nie ma pojęcia o czym mówi. W 6910 jest silnik Cummins NTA 855, rzędowy 6 cyl. Wystarczy skorzystać z katalogu online JD.

Edytowano przez jaco512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxor    0

A ile spali ta maszyna?? bo rownież mysle o zakupie takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus22    0

Mam jeszcze pytanie troszkę na inny temat... Czy przy cięciu żyta na kiszonkę kemperem Champion 4500 muszę wyciągać gniotownik czy wystarczy go po prostu maksymalnie rozkręcic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lider123    0

Witam mam pytanie do użytkowników jd 6910. Jakie stosujecie oleje do silnika(silnik cumins) układu hydrostatu pozostałej hydrauliki i przekładni?? Za podpowiedzi wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zukasz    4

Witam

 

Jak włączyć obroty wsteczne w JD 6910 a następnie ostrzenie noży? Nie wiem czy robię coś źle, czy jest jakiś problem z elektryką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marco79    0

Tymi procesami steruje komputerek pokładowy w podsufitce kabiny, zeby go uruchomić trzeba spełnic kilka warunków np: obroty silnik muszą być ok 1800 i kilka innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marco79    0

Oczywiście możesz ale MUSISZ liczyć się z tym że mimo wszystko gniotownik będzie dławił przelot masy, ale jeśli natomiast wyciągniesz gniotownik (jak ktoś to robił to wie jak to zrobić i się nie nabobić); musisz zaopatrzyć się w kanał (blachy ślizgowe), które zakłada się w miejsce gniotownika

Mam jeszcze pytanie troszkę na inny temat... Czy przy cięciu żyta na kiszonkę kemperem Champion 4500 muszę wyciągać gniotownik czy wystarczy go po prostu maksymalnie rozkręcic?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj