Skocz do zawartości
dawid13

deutz fahr agrofarm 410

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fahr
Igor89    12

Z przodu 330kg z tyłu pewnie około 150kg na koło :rolleyes:

Igor89    12

Nie wiem dokładnie bo nie mam z tyłu obciążników,musiałbym w instrukcji zobaczyć,ale pewnie 100-150kg na jedno koło.

Edytowano przez Igor89

Wiadomość z agroFakt.pl

dawid13    1

Mam jeszcze zetora 5340 i chyba on jest cięszy od agrofarma tak mi się zdaje

rodman    1

Wielkie dzięki za odpowieć a przy -20 palą wam agrofarmy

mi przywieżli w piatek agrofarma 410 gs

był na tirze 2 godziny jazdy ,-15 stopni i chwile mechanik się głowił jak go odpalic

no ale dostał trochę prądu podgrzliśmy filtry i po jakiejs godzinie ruszył

dawid13    1

rodman to gratulacje nowego zakupu i jakie pierwsze wrażenie masz filmik lub jakieś zdjęcia w kabinie jak by co to zrób jak byś mógł i wstawił te przełączniki od wom od strony rewersu .A z ciekawości ile dałeś i jakie wyposarzenie

Masz racje zetor 5340 waży

bez obciążników

2895 kg

a z obciążnikami

Masa z obciążnikami

3530 kg

ale czy to możliwe żeby miał udzwig 3900kg

Edytowano przez dawid13

capitan    0

Kupiłem df agrofarm 410 gs z szyber i klima rewers elektrohydrauliczny, 40/40 skrzynka 145000 netto, mam go od połowy grudnia 2011

ile ma obciążników na przodzie?? bo ja teraz kupuje takiego i mi koleś mówi że ma 8szt. we specyfikacji jest napisane 12szt. po 22kg. i nie wiem czy nie chce czasem zrobić mnie w uja

licze na szybką odpowiedz bo jutro jade kupować:)

dawid13    1

Ja też nie wiem ile daja obciążników ale co widzę w galeri to różnie mają te obciążniki

e2visionamd    1

agrofarm 410 dt czyli rewers mechaniczny bez półbiegów podczas pracy z WOM nie moge wyłączyć wałka! przycisk od womu jak by nie działał chociaż na wyświetlaczu standardowo: rozruch , uruchomienie , wyłączony.. a w praktyce cały czas wałek chodzi.. bezpeczniki i cewka raczej odpada bardziej tryb jakis , hamulec od womu ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AGEPOWER
      Witam,
      jestem nowy na forum. Zajmuję się od 11 lat silnikami DEUTZ. Chętnie pomogę wszystkim użytkownkom:-) Odpowiem na każde pytanie, doradzę, zdiagnozuję, naprawię.
      Zapraszam do zadawania pytań.

• Przez Krystiano789
      Witam! 5 lat temu wszedłem w posiadanie nowego deutz fahr'a agrofarma 100. Jest to mechaniczna wersja bez żadnego komputera i innych bajerów. Jego moc to 96 km lecz przy zrywaczu przydałoby się pare koni więcej. Ostatnio u znajomego był pewien pan który rozblokował mu Same'a Iron 115 co podobno dało mu to ponad 10km więcej. Czy przy moim Deutz'u idzie taki tunng zrobić jeżeli mam wersje mechaniczną ??
    • Przez misiekbz2
      Witam. Interesuje mnie ten ciągnik ewentualnie 5070D. Czy ktoś miał z nim doczynienia? Jakieś opinie? 
    • Przez PiotrM1234
      Witam wszystkich.
      Szukam ciagnika tak mniej wiecej o mocy od 120 do 150KM. Tylko nie wiem za czym sie rozgladac. Znalazlem lamborghini champion 135 ale nie wiem jak jest z awaryjnoscia, jak chodza te silniki. Prosze o wasze opinie. Z gory dziekuje. Pozdrawiam.
    • Przez rex15
      Witam, w same silver 100.6 od pewnego czasu przestal dzialac licznik obrotów, co może byc przyczyną? Druga sprawa to nie liczy mth, tylko, ze to jest juz od dluzszego czasu i nie przeszkadzalo mi bardzo, ale jak juz pytam o obroty to zapytam i o to jakby ktos wiedzial gdzie szukac przyczyny to bylbym wdzieczny.