Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
1210

Jaki ciągnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
1210    0

Witam mam około 8 ornego i około 3ha łak. Do tej pory obrabiałem wszystko c-330. Jestem w trakcie finalizacji zakupu 2 ha ornej ziemii c-330 będzie mało. Ziemie mam klasy I-IV lekko górkowate. Mam do wydania około 15 tys. zł. Co kupić c-360, c-360-3P, zetor 5011, mtz. Czy może sprzedać ciapka i kupić np. 5211. Z upraw to tytoń 1,5 h zboża kukurydza na kiszonkę.

Proszę o poradę

Za 15 tyś kupisz już jakiegoś mtz tylko pytanie czy chcesz miec traktor z 4x4 czy nie bo jak tak to mtz z przednim napędem kupisz już za 15 tyś w wersji sport, a jeśli chcesz bez napędu to za 15 tyś powinieneś kupic jakiś mtz bez napedu w dużej kabinie i ok 93 rocznik. Mtz by był do ciężkich prac i do transportu bo jest dośc szybki a ciapek do lekkich prac a na pewno będziesz zadowolony. :rolleyes:

Wiadomość z agroFakt.pl

Adam753    25

sprzedaj ciapka dołóż trochę i kup c360-3p

Edytowano przez Adam753

kamilc360    11

jak masz tytoń to nie sprzedawaj ciapka bo większym traktorem będzie źle wjechać np. z opielaczem. Za te 15 tys to kupisz już w miare dobrą c-360

Wojtek1693    28
Gość dominik55   
Gość dominik55

Szukaj 360 lub 360 3p,albo jakiegoś Ursusa c385 :).

MgrLukash    114

Jak dla mnie kupowanie czegoś typu C360 jest cofaniem się w czasie :lol:

Za 15000zł 5011 nie będzie rewelacyjny ale MTZ (belarusa) kupisz niezłego np 505, 550 itp szukaj wersii eksportowej ponieważ z tego co słyszałem są lepiej zrobione ;)

http://otomoto.pl/belarus-570-bx-mtz-orbitrol-A80933.html

http://otomoto.pl/mtz-belarus-550-z-niemiec-A66119.html

Edytowano przez MgrLukash

hodowca94    168

Ja też ci na ten areał polecam Mtz-ta zaj*****y ciągniczek mało pali szybki ,ale koniecznie z napędem u mnie Mtz obrabia ok 60 ha+ ciapek tanie części prosty do naprawy naprawdę zastanów się nad tą marką koniecznie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez damianxx54i
      Tak jak w temacie, który ciągnik lepszy, który bardziej polecacie, nie opisujcie mi innych ciągników interesują mnie tylko te dwa Fendt 309CI rok 2007 i Case Jxu 105 rok 2012(nowy).
    • Przez dami99
      Witam planuje zakup ciągnika ,oglądałem ciągnik reanult ergos 95 z automatyczną skrzynią biegów . Czy mógłby ktoś wyrazić opinie na temat tego ciągnika?
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez rolnik17
      Jest w planie kupno mocniejszego ciągnika . Myśl jest o 7745 i 7340 ?
      Czy te modele to to samo czy są jakieś różnice,jakie maja spalanie awaryjnośc itp.Proszę o fachową odp. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam rolnik17