SUZI

Cebula

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Cebula

Powiem tak

Pepik190 posłuchaj ja uprawiam cebule na 10 lub 20 ary już 10 lat jak inni sprzedawali po 20 groszy kilo to ja z tych 20 miałem tyle samo co ci z 1 hektara bo zawsze sprzedałem po 1 zł kilo. Sam posiej sobie 10 ary i zobaczysz co jak bo nikt ci prawdy nie powie w Polsce tak jest każdy tylko sam. Licz tylko na siebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepik190    4

Witam

Jaka odmiana cebuli czerwonej jest najłagodniejsza , dobra pod względem przechowywania i wydajności.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack74    0

Może i da troszkę kasy. Ale ostatnio troszkę potaniała nie wiem czy to zmowa kupujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potaniała w tym roku miałem 0,50 ary cebuli białej i zebrałem 12 ton przy bardzo mały nawożeniu bo prawie wcale i tylko raz pryskałem od chwasty i sprzedałem cebule po 1,20 i jestem bardzo zadowolony i to w łusce. sadzo hektarami i sprzedajecie po 20 groszy jaki tu jest biznes tylko robota ale dużo miał,to się liczy.Dla mnie liczy się ekonomia anie powierzchnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulamondeo    4

ruszacie ziemie w miedzyrzedziach w cebuli zimowej??? albo wogole w cebuli?? jesli tak to czym? ja sie zastanawiam na wykombinowaniem czegos w rodzaju pielnika do cebuli....jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paul73    1

Witam

 

 

Znalazłem ciekawą prezentację https://docs.google....se&delayms=5000 w której chwalą sie zwalczeniem chwastów bez zniszczenia cebuli a komosa podobno miała ponad metr wysokości. Może ktoś wie czym to zrobili?? Wygląda to interesująco bo już zajmuję sie tematem kilka lat ale takich cudów nie widziałem. Szukam kontaktu do gościa co tego dokonał może ktoś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

Tu ładnie poszły chwasty ale głowek cebuli nie widać coś ciekaw jestem jaki plon później był i jaka duża cebula była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Jeśli nie zdązyły wypuscić nasion to nie bedzie źle .. głównek nie było bo jak chwasty były takie to jak ona mogła rosnąć .. wie ktoś jaki to środek ?


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

Michał zakładając że data w aparacie jest data adekwatna do dnia robienia zdjeć, to tam szału nie miał. 30 lipca to u mnie było by co zbierać z pola a tam to nic. Ale też jestem ciekaw co to za magiczny środek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paul73    1

Znalazłem namiar na autora prezentacji i 10-go mam się z nim spotkać podobno jest z okolic Inowrocławia więc po spotkaniu będę wiedział co i jak zrobiono. Sam uprawiam już kilka lat cebulę i zgadzam się że plonu tam szalonego nie będzie, bardzo mnie interesuje co tam użyli. Stosowanie nawet Emblemu, Starane i Panidy łącznie nie daje takich efektów bez poparzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

u mnie jeden zaopatruje sie w środki w niemczech i cebule ma czystą jak łza


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampo 60    1

to jest goal + totril.

Gdyby ktoś miał chociaż ze 3 litry tego totrilu to chętnie odkupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulamondeo    4

niewiem,nieznam sie na cebuli,mam 2sezon zimowke dopiero. ale na wiosne napewno bedzie eksperyment

 

znajomu tez mi mowil ze kiedys basagran+goal stosowal w cebuli,ale to kiedys bylo...

 

totril napewno na ukrainie kupisz. tam jest wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulamondeo    4

CZY KTOS MA PEWNOSC ze to co pokazali to efekt totrilu??????? ze juz o dawki pytacie?????? dawkowanie na opakowaniu napewno jest,tylko tu jest problem ze tego nigdzie nie dostaniecie wiec po co wam dawkowanie

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampo 60    1

jest zarówna za wschodnią granicą jak i zachodnią. wystarczy popytać osoby które przywożą środki z zagranicy. na pewno każdy zna przynajmniej jedną która się tym trudni. ja za pożno się dowiedziałem o tym środku, bo już bym go miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez belarusek
      Czy może ktoś z was przeprowadzał takie badanie gdzie i ile kosztowało? O takie badanie poprosił jeden z moich odbiorców bo będą mieć kontrolę sanepidu.
    • Przez Cbe1508
      Witam . Koledzy pomóżcie:) gdzie moge kupić symulator wzrostu o nazie KELPAK niech ktos poda jakiegos linka albo cos . Chciałbym zastosowac go na cebuli ozimej Szukałem i nic nie moge znajść
    • Przez weasprox
      Witam
      Mam pytanie czy ktoś z Was stosował, stosuje Pyramin w cebuli dymce ? Jeżeli to w jakiej dawce ?
      Ps. Jeśli temat w złym dziale prosze o przeniesienie ( jest to mój pierwszy temat)
      Z góry dzięki
    • Przez szop01
      Witam wszystkich mam problem.
      Mianowicie żołknie szczypior przy cebuli i cebula przez to wcale nie rośnie.
      Co zrobić?
       
      Pozniżej Załączam zdjęcie.


    • Przez Lowca131
      Witam, mam do zaoferowania nasiona cebuli więcej informacji pod nr telefonu 606971792.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj