Rocky914

Problem z laptopem

Polecane posty

Rocky914    15

Mam problem i to duży...

na laptopie gdzie mam tylko jedną partycje /:C zżarło mi plik systemowy(tak myśle bo mi pisze po włączeniu windowsa że jest krytyczny błąd systemu a wcześniej miałem ten problem na kompie stacjonarnym i problem polegał na tym że mi zżarło plik systemowy) i nie mam dostępu do danych,a naprawa będzie prawdopodobnie polegała na przeinstalowaniu systemu wraz z formatem dysku

a niestety na laptopie przechowuje cenne foty

słyszałem że po formacie kompa można odzyskać dane

w jaki sposób to zrobić i jakiego programu użyć?

Edytowano przez Rocky914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DrJoint    4

wkładasz płyte z windowsem takim jakiego masz i próbujesz go zainstalowac, w pewnym momencie instalowania bedzie pytanie czy chcesz zainstalowac windowsa od nowa, czy tylko go naprawic. bierzesz opcje napraw i dane zostają

jezeli wezmiesz opcje zainstaluj od nowa, to w któryms tam kroku bedzie tez pytanie czy chcesz zostawic dane na dysku czy sformatowac wszystko, wiec ty bys zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

Dlaczego wśród ludzi panuje przekonanie, ze jak nowy system to koniecznie i format?...


Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Mądrych ludzi przyjemnie jest słuchać;) a jak boisz sie i tak utraty danych to do bebechów mu zajrzyj i podepnij pod komputer dysk przenosząc swoje dane, na których Ci zależy, Pozdrawiam;)


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Dokładnie tak jak mówi przedmówca, a na przyszłość pamiętaj, na partycji systemowej nie zapisuje się ważnych danych, utwórz sobie jeszcze co najmniej jedną!

 

U mnie partycja systemowa ma 30GB, na system i na programy, reszta miejsca jest podzielana po równo na 2 partycje, co razem daje ich 3.

 

 


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocky914    15

Dlaczego wśród ludzi panuje przekonanie, ze jak nowy system to koniecznie i format?...

ja się na tym nie znam,to słowa mojego brata

 

dzięki za odpowiedź wszystkich,lecz prosze modów o niezamykanie tematu,ponieważ chce uzyskać inne rady jeśli te nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj