Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MarekDFagrofarm410

Feraboli Entry 120- problem z owijaniem siatką

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam. Mam problem. Gdy prasa owija bele siatką i jak już wypuści to siatka nie przykrywa całej szerokości balotu.Po bokach wystaje słoma a siatką owija bardziej po środku.Może miał ktoś podobny problem? Jak to ustawić żeby po całej szerokości owijało? Prosiłbym o szybką odpowiedź.Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam

adrin6231    13

to bardziej wina siatki ja jak jad siaką z dewalina to tez mi tak robi a ostatnio kupiłem jakąś inną nie wiem producenta i kryje super.

Wiadomość z agroFakt.pl

leszekd    84

Znajomy dostał coś takiego z nową prasą --- wywalił nie szło wcale. Kupił pipo odrazu inna robota.

MICK    0

Sam mam siatkę NETWRAP i też ogarnia mnie wściekłość, brzegi nie owinięte, a siatka już na rolce zbliża się do środka rolki!!! Zastanawiałem się czy to wina prasy, ale raczej nie, po prostu na kolejny sezon trzeba kupić dobrą siatkę - słyszałem, że właśnie TAMA jest dobra.

Sam mam siatkę NETWRAP i też ogarnia mnie wściekłość, brzegi nie owinięte, a siatka już na rolce zbliża się do środka rolki!!! Zastanawiałem się czy to wina prasy, ale raczej nie, po prostu na kolejny sezon trzeba kupić dobrą siatkę - słyszałem, że właśnie TAMA jest dobra.

Dzięki koledzy a nad tą siatką to jeszcze pomyślimy. Na razie przerobiliśmy prasę że rolka siatki jest w górze i zakłada ją się na taki wałek jak w Krone.Oryginalnie tego nie było bo nam siatkę ściągało na środek bo siatka o blachę szorowała. A teraz tej blachy nie ma. I jest już prawie dobrze. Jutro założymy siatkę Case co wyżej dawałem link więc zobaczymy czy na całej szerokości beli będzie owijało.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ChudziX
      Witam 
      Mam zamiar kupić w tym roku prase rolującą zdecydowałem już o tym że typ tej prasy to łańcuchowo walcowa. Teraz mam do was pytanie myślałem i oglądałem 2 marki pras jedna to Gallignani RECO 3200l a druga to krone kr 130 s Wyposażenie w nich to szeroki podbieracz, zamki na komorze , wiązanie siatką i na dwa sznurki. Chciałbym sie zapytać was która waszym zdaniem lepsza pod względem awaryjności, ceny i dostępności części. Prosze mi nie pisać abym kupił np Sipme lub JD albo że Pasowa czy walcowa będzie lepsza. Z góry dziękuje za odpowiedź . 
      Pozdrawiam 
    • Przez deyu
      Chce kupić prase rolującą mam na nią przeznaczone 40tys zł nie może ona być starsza niz pięć lat czyli coś z polskich pras praktycznie tylko do słomy 25ha. Nie wiem która będzie lepsza sipma sokółka wafarma czy famarol proszę o pomoc.
    • Przez piotrek1796
      Witam. Mam prośbę do użytkowników prasy Pronar Z 500K. Proszę o szczerą opinię jak się sprawują i czy warto rozważyć jej kupno.

Proszę o wypowiedź jeśli ktoś zna ten model.
    • Przez hassi37
      Mam pytanie do użytkowników pras fendt jak  prasy tej marki się wam sprawują a mianowicie mam możliwość zakupu prasy 2600 vs z 2010 r 16000 bel zakupiona u polskiego dilera prasa od gospodarza proszę o podpowiedz co w niej sprawczać podczas zakupu .Pilne
    • Przez adi121233
      Ostatnio zakupiłem prasę Gallignani 3200 Turbocut. Posiada rotor jakiego nigdy wcześniej nie widziałem, działa on na zasadzie sieczkarni w kombajnie zbożowym np. w bizonie. Wałek z przykręconymi nożami który obraca się z dużą prędkością i do tego przeciw ostrza (noże) które wysuwają się z podłogi. Potrzebuje informacji na temat tego rotora, może ktoś coś takiego widział, coś słyszał, chciałbym się czegoś o tym dowiedzieć. W celu sprawdzenia prasy prasowałem słome z rozwiniętej beli, noże (przeciw ostrza) były wyjęte a pomimo tego ze słomy zrobiła się straszna sieczka. Teraz nasuwa się pytanie czy w polu podczas prasowania kruchej słomy też będzie się tak dziać ? Jutro postaram się załączyć zdjęcia tego rotora a tymczasem wysyłam zdjęcie na jakiej zasadzie to działa. Czekam na wypowiedzi