Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adii

New Holland T4020 Deluxe i Super Steer

Polecane posty

Adii    0

Witam

Zastanawiam się nad wymianą mf255 na new hollanda t4020 deluxe. Czy zna ktoś aktualną cenę tego modelu?

Proszę o opinie na jego temat

Pozdrawiam.

wysoki24    2

Ceny nie znam, ciągnik ponoć mało popularny w naszym kraju ale ponoć jakościowo bardzo dobry, ponoć droższy od TD.

Wiadomość z agroFakt.pl

Adii    0

Myślałem że będzie droższy. A ciągniczek na prawdę super :) Fajnie można go wyposażyć, przystosować do swoich wymagań :rolleyes:

wysoki24    2

Z tego co się dowiedziałem jest to model o wiele lepszy od TD. Ergonomicznie jest w kabinie i co ciekawe więcej jest miejsca jak w TD5000, taki pomniejszony T5000 mówiąc na skróty bo wyposażenie bogate jak na tą moc.

Poczytaj regulamin, bo po raz 3. cytujesz poprzedni post!

Edytowano przez krolikNH

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez majkel207
      Witam
      Mam zamiar zmienić ole w silniku w moim NH T4020, jak polecacie olej do niego? Instrukcja zaleca przy pracy przy temp -25 do 20 stopni SAE 10W-30 a przy pracy w temp -15 do 40 stopni SAE15W-40, ciągnik pracuje praktycznie tylko wiosna lato jesień więc lepiej wybrać SAE15W-40, tylko jaka marka może być jakiś zwykły castrol czy mus zalecany w instrukcji ambra, i kwestia filtru musi być oryginał czy jest jakiś tańszy zamiennik?
    • Przez adikpl1
      Nowa seria została zaprezentowana podczas targów EIMA, ma zastąpić obecną T4000 DeLuxe
      Miejscem produkcji ma być Ankara, Turcja.
      Modele: T4.55 T4.65 T4.75
      Silniki 4 cylindrowe FC5 3200 turbo intercooler Tier IIIA,
      przekładnia mechaniczna 12x12
      Niedługo także modele T4.85 i T4.95 ze skrzynią HI-Lo i opcjonalnie osią super steer

• Przez maniekw5211
      witam wszystkich uzytkownikow mam taka mala prozbe czy ktos ma moze new hollanda t4 75 powerstar jako ciagnik glowny
      moje pytanie polega na tym ze chcem taki kupic na 15 hektarów i zastanawia mnie z jakimi maszynami mugl by jezdzic a najbardziej chodzi mi o pole
      pozdrawiam i prosze o pozytrywne odpowiedzi /:)
    • Przez hery12
      Witam

Czy ktoś się orientuje jaki olej i ile  powinien być wlany do skrzyni do new holland tn75v ze skrzynią z półbiegami i rewersem elektrohydraulicznym?
    • Przez Tymoteusz
      mam problem tego typu ze samoczynnie załąncza  mi sie przedni naped w new holladie Td 50 30 

dokończe temat przy zimnym jest wszystko ok po rozgrzaniu sam sie włancza próbowałem rozłączyc cewki elektrozaworów  ale dalej sie nie rozłączył ciagnik ma przejechane zaledwie 500 godzin