Skocz do zawartości
Tomek1079

Jak podłączyć TURa????

Polecane posty

Marcian1234    14

po co jest ten 3 przewód co od rozdzielacz idzie z boku.

Obecnie mam podpięte na dwa przewody z tyłu. Ja myślę że w pompie oring mogło wypchać i nie ma ciśnienia

kris31    1

Marcin jeśli masz trzy przewody do rozdzielacza to jeden od zasilania drugi zależy jak masz podłączone mozna wykorzystać ciśnienie do zasilania podnośnika jeśli wepniesz szeregowo, a jeśli pod złącza z tyłu to jako przelew, trzeci wolny przelew. Ja ma 5341 rozdzielacz podłączony szeregowo czyli wpięty w przewód który idzie od pompy dotyłu.. W tamtym roku miałem tak, na zimnym oleju podnosił dobrze , no ciepłym to musiałem dodoć sporo gazu pompa gorąca. zmierzyłem ciśnienie i było 180 czyli super, ale zmierzyłem drugi raz i 180 przytrzymałem dzwignie i zaczeło spadać do 80 a pompa odrazu gorąca wec mieli olej w sobie i ją wymieniłem na orginał i już ciśnienie nie spada a ciężr podnosi na wolnych. Musisz zmierzyć ciśnienie na wyjściach z tyłu i na rozdzielaczu od tura tylko przytrzymać chwilę

Edytowano przez kris31

Wiadomość z agroFakt.pl

kris31    1

kupiłem orginalną zetora, piszesz że podnośnik działa dobrze to może tylko zawór w rozdzielaczu od tura. U mnie podnośnik na zimno podnosił dobrze a na ciepło miał opory na wolnych obrotach przy większym obciążeniu W niektórych pompach jest zaworek-bezpiecznik może poszedł albo oringi.

Edytowano przez kris31

piter19as    0

witam kupiłem tura 2 sekcyjnego trima do zetora 7745 i taki mam problem bo jedna linka jest urwana przy joisticku. Czy da sie taką kupić gdzieś na skladnicy częsci? a i ten joistick rozklekotany troche jest mozektos sie orientuje ile to mogło by kosztowac. ewentualnie ktos mi linki z allegro podesle. A i jeszcze jedno pytanko, kto wie jak zrobic w tym 3sekcje krok po kroku. nie jestem mechanikiem i nie wiem za bardzo jak za to sie zabrac. trzeba ponoc jakis elektrozawor kupic. pomózcie bo slome niedlugo bedzie trzeba zwozic a chyba bede musial znow c360 sie meczyc a tur na zetorka bedzie lezec pod garazem. dodam ze tur jest firmy TRIMA

Edytowano przez piter19as

Thomas2135    1223

Linki występują w 2 wersjach z kulką i widełkami. Co jest u ciebie? W agricoli sprzedają linki do rozdzielaczy. Jak tam nie znajdziesz to oni nietypowe linki wykonują pod zamówienie http://motolinki.pl/dorabianie.html

Co do 3 sekcji to potrzebny jest dzielnik z elektrozaworem jak w poniższej aukcji. http://allegro.pl/dzielnik-12v-90-l-min-trzecia-sekcja-tur-ladowacz-i3413874519.html

Podłączasz go pod drugą sekcję od poziomowania. Z resztą na dole aukcji jest schemat podłączenia. Nawet linki maja w ofercie. http://allegro.pl/linka-stoll-2m-ladowacz-tur-joystick-ciegno-stoll-i3409224387.html

O masz linkę a wystarczyło wklepać kilka literek. http://allegro.pl/linka-linki-ladowacz-czolowy-baas-trima-tur-quicke-i3440764204.html

ROBERTO0808    0

w zetorze 7341 lub 7340 za pompo zamiast trojnika trzeba dac zawór trojdrozny ma on tszy wejscia jedno zasilanie i 2 odczepy zasilanie pod pompe drugie pod rozdzielacz ciagnika tszeci zasilanie rozdzielacza tura.alemozna nawet wykorzystac elektozawor dzielnik trzeciej sekcji od tura wtedy do pszelanczania nie tszeba wysiadac z ciagnika..w tym pszypadku zeby tur dzialal prawidlowo to nie moze olej isc w rozdzielacz ciagnika.ja cos takiego robiłem w zetorze6245 napociłem sie ale udalo pozdrawiam wszystkich

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez buchaj
      Witam,
      Potrzebuje tura do tego ciągnika, który służył by mi głównie do załądunku bel słomy i siana oraz obornika. Z tymi belami chodzi głównie o to aby dało się ułożyć 4 warstwy w stodole. Co możecie mi polecić???
    • Przez adamek1942
      Witam mam pytanie dlaczego są 2 rożne ceny tego ładowacza 15.500 i 12.500 brutto i pisze w obu przypadkach ze jest to cena razem z ramą górną  i dolną, kompletny bez żadnych dodatków.
    • Przez mlody456
      Chce zamontować tur na 80-tke, wiadomo krajowego producenta, tutaj zastanawiam się nad inter-tech it 1600, metal-technik mt02, hydromet xtreme-1, metal-fach t229 czy coś innego? Na olx kosztują ok. 12 500zł bez osprzętu a nawet taniej Poza tym w inter techu są różne malowania/nalepki i to jest też różnica w jakości? Prosiłbym o szybką pomoc bo chce jeszcze przed 1 pokosem zakupić
    • Przez FAGROSsc
      Założyłem nowy temat w którym chętnie pomogę każdemu w doborze ładowacza czołowego do ciągnika nowego na gwarancji jak i też tych najstarszych, mniejszych i większych. Jeśli ktoś ma wątpliwości chętnie pomogę w wyborze producenta jak i też w doborze osprzętu. 
    • Przez boskipl
      Witam poszukuje opinii o ładowaczach firmy sigma4. Posiada ktoś takiego? Najlepiej model chrome i czy  18000 netto z wyposażeniem i montażem za model chrome m30 z 2015r to dobra cena?