alano1

przetrząsarka 5,20

Polecane posty

alano1    0

Witam, czy ktoś orientuje się czy przetrząsarka o szerokości 5,20m składana hydraulicznie może być używana z ursusem c-330.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Niie wiedle mnie powinna ruszyć to zgrabiarke ale tylko i wyłącznie ciągana


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

C-360 jest optymalneym ciągnikiem do tego sprzętu. Ciągam taką to nawet na grubej trawie 4 szosową lata i praktycznie nie ma zadnego obciązenia. C-330 też by szło ale napewno wolniej i pewnie by go przeważało.


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6966

Będzie chodzić tylko czy przodu by nie poderwało. Ja mam 5,30m i ciągam Zetorem 5211 i ciężko nie ma. Myśleliśmy żeby dać ruskiemu do ciągania ale szyba nie jest otwierana i żeby rozłożyć muszę pociągnąć za linkę żeby odbezpieczyć i nie miałbym jak jej rozłożyć a po drugie musiałbym wymienić pompę bo miałby problemy z podniesieniem.

A do 360 się nie nadaje bo:

1. przewracarka jest za szeroka i podniesiona na dołkach czepia o błotniki

2. żeby rozłożyć musiałbym zdejmować wałek od WOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

U mnie nie zachacza. A WOMu nie trzeba wyłączać, wystarczy włączyć sama hydraulike przez skrzynie i po problemie.


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUMINEK2000    1

podnieść powinna, a z pracą to nie ma problemu, 360-3P ciągam CLASSA 7,4m w dużej trawie troche stęka,3-jką śmigam i jest ciągana.


muminek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6966

U mnie nie zachacza. A WOMu nie trzeba wyłączać, wystarczy włączyć sama hydraulike przez skrzynie i po problemie.

Wtedy jeszcze nie wiedziałem że tak można a podczepiłem raz bo 5211 z prasą stał i nie chciało mi się go odczepiać. Ale nie wyobrażam sobie przewracania innym ciągnikiem niż Zetorem :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledziu1995    13

ja mam przetrząsarkę pz zweegers fanex 5005,2m tyle że składana ręcznie ale ma sprężyny to mona składać jedną ręką, współpracuje z 80km jd :rolleyes: bo ma szybki wom ale normalnie c330 daje jej radę nawet w dużej polnej trawie, maszynka tania ale godna polecenia


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 6 ha a przetrząsacz współpracowałby z ursusem 3512.Bardziej podoba mi się feraboli ale nie słyszałem jeszcze o ich przetrząsaczach żadnych opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Pająk to jedno wielkie gó***nko to się do niczego nie nadaje ;) Przy takiej maszynie to nie ma wiele takich mechanizmów które by kosztowały sporo kasy jak się popsują ;) Bierz Feraboli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojciechowski89
      Cześć Panowie mam z przetrząsaczem vicon fanex 683 jak sie nie mylę(6 gwiazdowy) i kupiłem go niekompletnego czy ma ktoś z was może katalog czesci do niego bo brakuje mi prawdopodobnie osi napędowej ostatniej gwiazdy. Albo sam numer jakby ktoś miał bede wdzięczny.
    • Przez C325
      Witam, czy ma ktoś może taką instrukcje "Przetrząsacz Widłowy konny" i chciał by sprzedać? 

    • Przez kuna9977
      Witam jakiej firmy wybrać nową zgrabiarkę szerokość 4-4,2m zastanawiam się nad samaszem, pronarem lub talexem. Talex wychodzi najlepiej cenowo ale jest wagowo najcięższa. Pronar jest najlżejszy bo 500 kg ale ma małe kółka. 
      Co byście polecili mi najbardziej talex podchodzi. Chciałem używanego samasza ale okazał cię dojechany a zachodnich też nic ciekawego nie ma lepszą używana zachodzenia 15 tyś nowy talex 19500 z kółkiem kopiującym samasz 5 tyś więcej. Rocznie grabię ok 60 ha 
    • Przez kuna9977
      Witam opłaca się kupić używaną zgrabiarkę samasz z 410 jedną jest z 2012r. I za 13tyś druga z 2018r. 14 tyś. Jak z aktywnością tego sprzęt aktualnie rocznie grabię ok 60 ha ale możliwe że za rok lub dwa mocno zmniejszy się areał. Czy lepiej kupić za te pieniądze zachodnią? 
    • Przez AgroRolnik303
      Witam, posiadam przetrząsarkę Kuhn 5000 1990r. Na głównym trybie obcięły się zęby i muszę się jakoś do nich dostać. Jak wyjąć główny wałek z zębatką czy to przodu czy do tyłu. Do przodu chyba można wybić a z tyłu trzeba wszystko rozbierać po kolei. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj