alano1

przetrząsarka 5,20

Polecane posty

alano1    0

Witam, czy ktoś orientuje się czy przetrząsarka o szerokości 5,20m składana hydraulicznie może być używana z ursusem c-330.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Niie wiedle mnie powinna ruszyć to zgrabiarke ale tylko i wyłącznie ciągana


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

C-360 jest optymalneym ciągnikiem do tego sprzętu. Ciągam taką to nawet na grubej trawie 4 szosową lata i praktycznie nie ma zadnego obciązenia. C-330 też by szło ale napewno wolniej i pewnie by go przeważało.


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

Będzie chodzić tylko czy przodu by nie poderwało. Ja mam 5,30m i ciągam Zetorem 5211 i ciężko nie ma. Myśleliśmy żeby dać ruskiemu do ciągania ale szyba nie jest otwierana i żeby rozłożyć muszę pociągnąć za linkę żeby odbezpieczyć i nie miałbym jak jej rozłożyć a po drugie musiałbym wymienić pompę bo miałby problemy z podniesieniem.

A do 360 się nie nadaje bo:

1. przewracarka jest za szeroka i podniesiona na dołkach czepia o błotniki

2. żeby rozłożyć musiałbym zdejmować wałek od WOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

U mnie nie zachacza. A WOMu nie trzeba wyłączać, wystarczy włączyć sama hydraulike przez skrzynie i po problemie.


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUMINEK2000    1

podnieść powinna, a z pracą to nie ma problemu, 360-3P ciągam CLASSA 7,4m w dużej trawie troche stęka,3-jką śmigam i jest ciągana.


muminek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

U mnie nie zachacza. A WOMu nie trzeba wyłączać, wystarczy włączyć sama hydraulike przez skrzynie i po problemie.

Wtedy jeszcze nie wiedziałem że tak można a podczepiłem raz bo 5211 z prasą stał i nie chciało mi się go odczepiać. Ale nie wyobrażam sobie przewracania innym ciągnikiem niż Zetorem :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledziu1995    12

ja mam przetrząsarkę pz zweegers fanex 5005,2m tyle że składana ręcznie ale ma sprężyny to mona składać jedną ręką, współpracuje z 80km jd :rolleyes: bo ma szybki wom ale normalnie c330 daje jej radę nawet w dużej polnej trawie, maszynka tania ale godna polecenia


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 6 ha a przetrząsacz współpracowałby z ursusem 3512.Bardziej podoba mi się feraboli ale nie słyszałem jeszcze o ich przetrząsaczach żadnych opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Pająk to jedno wielkie gó***nko to się do niczego nie nadaje ;) Przy takiej maszynie to nie ma wiele takich mechanizmów które by kosztowały sporo kasy jak się popsują ;) Bierz Feraboli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szymekrolnik89
      Witam szukam opinii zgrabiarki jedno karuzelowej do 1014 lub 360 ursusa. Jestem zielony całkowicie w temacie powierzchnia na jakiej ma pracować to ok 10ha teren górzysty najlepiej pracowało by mi się 1014 bo wom niezależny. budżet to do ok 12tys zł. Jeżeli możecie to konkretne modele podajcie
    • Przez Karolek132
      witam wie ktoś jak to wymienić ?
    • Przez polk1223
      Witam, rozglądam się za przetrząsarką i natknąłem się na felle th 460.  Pracowała by z c360.
      Pytanie 1
      Chciałbym zasięgnąć informacji o niej, jak się sprawuje oraz jak wygląda sytuacja z częściami? Jak z awaryjnością?
      Pytanie 2. 
      O co chodzi z końcówkami (d oraz dn) w wersjach fella th460 /th460 d/fella th460 dn ? Wyjaśni ktoś? 
      Pytanie 3. 
      Na co dokładnie zwrócić uwagę przy oględzinach?
      Pytanie 4. 
      Do przetrząsarki zalecają wałek ze sprzęgłem ,jak to z tym jest? 
       
       
       
    • Przez luki987654321
      Witam, jaką polecacie zgrabiarkę do 10-11 tys i 4m i więcej szerokości roboczej? myślałem o zgrabiarce Niemeyer (podoba mi się jej składanie do transportu) i deutz fahr. którą z nich polecacie ewentualnie jakaś inna marka. z góry dziękuję za opinie posiadaczy
    • Przez morisek381
      Witam. Szukam informacji jak przestawiać gwiazdy zgrabiarki kuhn grs na grabienie i potem spowrotem na rozbijanie pokosu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj