Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Rosyjska sieczkarnia KS

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Siema ! Czy ktoś z was użytkuje jeszcze sieczkarnie KS 1.6 lub 1.8 ? Prosiłbym o wasze opinie na jej temat i czy warto ją kupić na 1 ha kukurydzy rocznie ? Jeśli mogli byście to prosiłbym was o zdjęcia tej maszyny ( tył przód boki ) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

witam

Chyba nie warto jakość sieczki słaba maszyna skomplikowana lepiej kupić 1 rzędową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramgro    14

Witam, posiadam KS 1.8 . Służyła mi ona do kukurydzy z 5 lat temu i kosiła około 7 ha. Teraz zrobiłem z niej rębak do gałęzi. nie polecam Ci tego. Po pierwsze to duża kupa żelastwa, po drugie słaba jakość sieczki. Znalazło by się jeszcze parę argumentów ale te powinny wystarczyć.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

Jeśli sieczkarnia nie pogniecie ziarna- będziesz miał stratę. Krowa nie strawi całych ziaren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taszarek    0

Ja ją miałem poszła na złom teraz żałuję bo była by w sam raz do gałęzi a do qq to się nie nadaję bo nie gniecie ziarna na 1ha qq co masz to najlepiej 1 rzędowa.pozdro:)

Edytowano przez taszarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzymek    28

a jakie noże idą do tego KS-a mam takie długości ok 80 cm i skręcone spiralnie i proste długości około 30cm ojciec kupił kiedyś z ruskiego demobilu ponoć właśnie od KS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj