Skocz do zawartości
Gospodarz100

John Deere 330 skrzynia biegów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam

Mam taki problem potrzebuję kompletną zwolnicę - starego typu ( przy lewym kole ) wraz ze skrzynią biegów do John Deere 330. Jeśli by ktoś coś wiedział kto może posiadać taką kompletną zwolnicę, to prosił bym o pomoc.

Za co z góry dziękuję.

Edytowano przez Gospodarz100

Wiadomość z agroFakt.pl

astrzak    16

W małopolskim na jednej składnicy mieli takiego do robiorki. Chcesz to dam ci namiary?

CONDOR wielkie dzięki. Do jednego i drugiego komisu dzwoniłem, ale nie posiadają takiej skrzyni starego typu. A jeśli chodzi o Wysokie to tez nie maja. :(

Astrzak jeśli możesz to proszę bardzo.

Z góry dziękuję.

adrian07091994

Jeśli jesteś z lubelskiego to szukaj w Modliborzycach tam mają wszystko :)

Dzwoniłem do Modliborzyc i nie posiadają nic takiego jedynie kombajn w całości za 10 tys.

penczus4    0

Astrzak ,znalezli tylko obudwe zwolnicy pozatym niemają nic.

Koledzy jeśli maćje jakieś namiary na komisy -częśćjami piszcje prosze. A morze ktoś posjada taką skrzynie starego typu przy lewym kole, dobrze zapłace.

astrzak    16

Nie znam numeru ale znajdziesz na necie. Wiśniowa koło Myslenic. Gosc nazywa sie Konieczny. Tam zapytaj. Raz u niego brałem podajnik kłosowy i pompe hydrauliczna. Może ma skrzynie :)

Astrzak nie mogę znaleźć w necie. Może jakieś konkretniejsze informacje. Nie wiem czy to jest gospodarz czy jakaś firma??

rafal88    10

Handel Usugi Komis Eksport - Import Jerzy Cieciura

Bartodzieje 18

97-515 Masłowice

Łódzkie

tel.: 603 060 712

kom.: 691 349 302

faks: 44 787 40 30

bartek.cieciura@gmail.com

bardzo blisko od radomska, zadzwon i spytaj, kiedys widzialem u niego szroty na czesci

rafal88    10

Skad ja jestem?? :rolleyes: 20km od radomska, jadac droga nr42 na kluczbork ;)

Poradźcie mi czy to dobry pomysł udać się z tym do odlewni? Czy to będzie dobrej jakości wykonanie?

Ja mieszkam 14 km od Radomska droga na Pajęczno:)

tomekxwz    0

Wita, panowie mam problem przy john deere 1085 z przełączeniem szybkich biegów na wolne. sprawa wygląda tak przełączyłem z wolnych na szybkie wszystko było ok ale z szybkich na wolne zrobiło się trochę gorzej otóż wajcha nie chce przerzucić jakby się zblokowała wcześniej miałem też ten sam problem ale po paru minutach kombinowania przeskoczyło ... co to może być proszę o jakieś rady. Wspomnę że wszystkie biegi są ok tylko jest problem z przerzuceniem szybkich na wolne

rafal88    10

Takie pytanie...jak szybkie wolne ?? masz na mysli 1,2-3,4 ?? no chyba ze masz hydro wiec moze sie myle ??

tomekxwz    0

porostu nie chce się teraz przełączyć z szybkich na wolne tzn jak pcham wajchę żeby przerzucić na wolne to ona się blokuje(nie chce iść dalej). proszę o jakieś rady z góry dziękuje!

rafal88    10

porostu nie chce się teraz przełączyć z szybkich na wolne tzn jak pcham wajchę żeby przerzucić na wolne to ona się blokuje(nie chce iść dalej). proszę o jakieś rady z góry dziękuje!

Tylko co rozumiesz przez "szybkie-wolne"?? Mam 1075 i sa w nim 1-2-3-4 i R Kiedys nie chciala wchodzic trojka, ale wystarczylo wyregulowac linkami, moze u Ciebie jest podobnie?? a moze cos gdzies po prostu blokuje?? moze tak trzeba by poswiecic pare minut i zerknac na linki, skrzynie w miejscu gdzie sa zaczepione?? albo przy lewarku od biegow??

tomekxwz    0

Dziękuje kolego za podpowiedzi!!!! mam pytanie czy heder od 1075 4,2m pasuje do 1085?

Edytowano przez tomekxwz

rafal88    10

Watpie aby pasowal, 1085 ma szerszy gardziel ;) A wracajac do skrzyni...gdyby wszystko bylo dobrze, zawsze mozesz zdiac dekiel, jest na kilka/kilkanascie srub i bedziesz wszystko widzial :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Przemoo10
      Witam
      Zamierzam kupić john deere 2264. Panowie i Panie prośba do was, na co zwrócić największą uwagę przy zakupię pod względem mechanicznym jak i elektronicznym. Z góry dziękuję za porady. Pozdrawiam
    • Przez adasDrop
      Witam. Mam pytanko chce kupić kombajn jd 430 i znalazłem opcje za 8500 PLN i niby są tylko małe wycieki i chciałem się zorientować czy ta cena jest adekwatna do tego kombajnu
    • Przez piwoo11
      witam czy może ktoś już wymieniał pas na młócarni i może nakreślić jak to zrobić najkorzystniej. z tego co zauważyłem to chyba będę musiał zdemontować podajnik kłosowy o ile się nie mylę.
    • Przez darek8405
      Witam. Potrzebuje informacji na temat kombajnu john deere 940 bo mam taki model na oku i zastanawiam  nad jego kupnem , kombajn będzie użytkowany na 10 ha jaka jest jego wydajność, spalanie jak z awaryjnością i na co zwrócić uwagę  podczas zakupu jakieś słabe punkty tej maszyny?
    • Przez Łukasz1987
      Proszę o pomoc jd 2650 na zajcu tuz (podnosnik) szarpie nie chce podniesc ramion szarpie nimi, wspomaganie sie przycina na zółwiu działa hydraulika choc leko ramiona poszarpuje wspomaganie działa. ćisnienie na wyjściu przyczepy 160 bar a na korku w pompie z przodu obok filterka korek (17) ok 9 10 bar po włączeniu zająca spada do zera i sie podnosi podobnie z tuzem. Panowie co robic gdzie jeszcze pomiezyc cisnienie?