Skocz do zawartości
fordtw15

JD 5090r a Case cs pro 95

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
fordtw15    0

Witam mam wątpliwości nad tymi dwoma ciągnikami, nie wiem który wybrać, potrzebuje go do tura

w case duzy plus za osobna hydraulike, jd duzy za 4 biegi pod obciążeniem

Oba ciągniki fajnie wyposażone i cena podobna

Może mi ktoś mądrze doradzi z góry dziękuje i pozdrawiam

Hubert8245    23

W JD będzie ciszej, jednak Case ma multicontroler (jeśli go dobrałeś) a to bardzo podnosi komfort pracy, case większy gabarytowo, także z ładowaczem będzie stabilniejszy, ale promień skrętu mniejszy będzie miał JD. Trudna decyzja, jeżeli ciągnik będzie pracował tylko z ładowaczem i wykonywał będzie drobne lekkie prace to jednak JD będzie lepszy ze względu na zwrotność, a jeśli praca cięższa w polu to Case tylko w nim może być odczuwalny brak biegów pod obciążeniem, ale multicontroler powinien to wynagrodzić ;)

Edytowano przez Hubert8245

Wacek21    35

Bardzo duzo ludzi poleca serie 5R do pracy z ladowaczem, bo jest na ramie. Jesli ciagnik mialby duzo pracowac w polu to dobra sprawa sa połbiegi w JD i żwawy silnik. Jesli miałbym wybierac miedzy tymi dwoma to wybrałbym John Deere.

Wiadomość z agroFakt.pl

MDSikor    6

Czy to w pracy z turem czy w polu liczba biegów zmienianych pod obciążeniem daje duży komfort. Ja stawiam na JD.

Jeśli ciągnik będzie procował w budynkach to lepszy John Deere bardziej gabarytowy ale znowu mniej stabilny. Natomiast Case będzie bardziej stabilny, duży (+) za osobną hydraulikę. Ciężki wybór ja jednak byłbym za case.

danielhaker    803

Ja wybrałbym John Deere bo ma więcej biegów i lepszy skręt co w ładowaczu jest bardzo pomocne a i w polu zrobi swoją robotę. R-ka jest typowym ciągnikiem do ładowacza ale i nie tylko

fordtw15    0

w Case multicontroler mam w ofercie, to jest dźwignia od biegów z guzikami mam racje czy się mylę? biegi tez w Case ale tylko dwa

Ciągnik będzie jako pomocniczy, głównie tur i kosiarka dyskowa, owijarka, opryskiwacz, rozsiewacz i takie tam drobne jakieś brony może lekka talerzówka a resztę to głównym ciągnikiem się zrobi.

Musze iść do dealera najpierw jednego później drugiego i zobaczymy który da taniej.

Ogólnie dziękuję wszystkim za opinie i podpowiedzi, będzie ciężki wybór

Edytowano przez fordtw15

sebastian264    14

Witam. Wie ktoś może ile dopłaty wymaga skrzynia automatyczna do serii 5R i czy ktoś z urzytkowników posiada ciagnik z taką skrzynia? Pozdrawiam

MDSikor    6

Z tego co pamiętam to coś około 2 tys. euro netto. Ale ona zmienia automatycznie tylko 1234, a ABCD trzeba niestety samemu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się