Ursus11

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland

Polecane posty

PRZEMEK321    2

a jak określisz zakup ciągnika który w ciągu trzech lat zrobił 240 mtg co? ja to zrozumiałem wypowiedz i wiem co pisze. A kolega ZETOREK1607 to ma prawo nie mieć mtg bo kupił go miesiąc temu i w dodatku jest zima wiec cie wcale nie wiem o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1579

Dopiero miesiac go ma :blink: A tak go zachwala...

Ciekawe czy chociaż 50mtg nim zrobił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMEK321    2

ale chociaż go ma a ty farmtraca nie posiadasz a był byś gotów sie bić za niego wiec co sie jego czepiasz.tak czy siak jak ktoś cjce robić niewiele mtg to sie nie pchać w NH.ZETORY I FARMTRACKI tylko kupić BIELARUSA krzyzakach i za reszte sprzet do niego i bedziecie zadowoleni bo napewno wam wystarczy-wsześnie czy poznie do tego dojdziecie sami-zobaczycie.

Edytowano przez PRZEMEK321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Przemku Relax ;p Po pierwsze to jakie 3 lata :blink: ? Wiesz o czymś czego ja nie wiem ? W kwietniu będzie maiała dopiero 2 lata !!! Z tym, że zaczęła pracować dopiero we żniwa z racji docierania silnika. Tak więc gdybyś mnie od czasu do czasu słuchał to byś się tak nie wygłupił :lol:

P.S Ingnoruje kolejne twoje wypowiedzi, powód - prowokujesz tylko do kółtni i to nie tylko w tym temacie :) Gdzie się nie pojawisz tam NH wznosisz nad niebiosa :) I najpierw czytaj a potem się troche zastanów i dopiero pisz :) Żeby NH był w połowie taki dobry jak mówisz to byłby ze 3 razy lepszy od Fendta.

I po co się pytasz ile mam mth skoro wiesz ?? I pokaż mi post w którym Ci skrytykowałem NH? Zazwyczaj to albo mówi tylko o Zetorze albo porównuje albo się o coś pytam. Tak więc nie wypowiadaj się o czymś jak się nie znasz bo o Zetorach nie wiesz nic.

I oczywiści z góry przepraszam za szczerość ale tutaj kolega jest mądry jak Salomon :) Więc proszę cię zamilcz już i wróć do tematu bo robi się OT.

Edytowano przez mister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ja już wolałbym Belarusa niż Farmera...@Ursusc385 ja mam swojego nie długo, bo niecałe 2 miesiące i ma ponad 20mth, ale wujek ma prawie takiego samego(TD80D) niecałe 3 lata i nie miał żadnej, ale to żadnej awarii, a co do zachwalania, to ja nie chwalę tylko swojego, a całą serię TD i TDD <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Ja tam też wole tego belarusa niż farmera ale przecież to to samo prawie bo belarus jest tańszy :P sam maiałem miec belarusa ale jak zobaczyłem ułżenie biegów tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1579

Jak tylko zabaczyłem jak tam wchodzą biegi, a jak się wałek włącza to tragedia :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMEK321    2

mister dziś w tym temacie nie uzyłem nawet jednego słowa by chwalić NH -wieć przeczytaj sobie jeszcze raz a ty ciągle o stabilności i osiągach a to nie wszystko bo jak by tylko to sie liczyło to belaus jest o niebo lepszy od zetora i połowe tańszy i o awaryjności też bym dyskutowal -a co do wieku twojego zetora to wydaje mi sie ze masz juz go ponad dwa lata ale to nie moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1579

Rozawaliłeś mnie tym :lol: Belarus lepszy od zetora :lol: Napisz jeszcze ze lepszy od JD :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMEK321    2

zapni pług czy agregat belarusowi i proximie i w pole to zobaczysz który lepiej pójdzie i mniej spali wiec naprawde sie ze mnie nie naśmiewaj bo nie wiesz co piszesz-racja zetor ma wiekszy komfort jest o niebo ładniejszy cichszy biegi też lepiej wchodza ale belarus napewno stabilniejsz , lepszy uciąg i wiele mniej spali wiec myśl co piszesz bo widze ze totalny amator z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1579

Amator to Ty jestes, jakby każdy tak myślał jak ty to by żadnych innych ciągników nie kupowali tylko Belarusy bo przecież Belarus w polu i tak zrobi wiecej od zetora czy JD to po co tyle kasy wydawać :lol:

 

Zaptytaj się tego użytkownika czy belarus jest taki wspaniały

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/255311-belarus-892/

Prosze bardzo jego komentarz pod fotką

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&img=241236&total=13&st=10

"Wiesz każdy ma swoje poglądy ale jak bym miał kupić kolejnego rusaka to wolał bym sie powiesić. Życze bez awaryjnej pracy"

 

Następny użytkownik wspaniałego belarusa

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/257818-belarus-952/

"koguta montowaliśmy sami, hmm a ogólnie rzecz biorąc jest to pierwsza i ostatnia maszyny białoruskiej produkcji na moim podwórku"

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMEK321    2

ale ześ podał przykłady-ten piewszy pracuje na 70 hek jako główny i ma juz ponad 3 tys mtg a ma cztery lata wiec wiesz jak dostaje po garach-zycze ci zeby twoj farmtrac wytrzymał tyle co on .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Nom nie twoja sprawa ale mam go od

8.04.2009 Tak więc nie trzeba mieć mgr. przed nawiskiem aby drogą dedukcji obliczyć że dwa lata będzie 8.04.2011 :lol: I gdybym miał wybierać między Belarusem a Farmtrackiem to wybrałbym ten drugi dlaczego ?? Większa kabina wydaje się cichsza, i bardzie komfortowa, na temat wyglądu Belarusa się nie będe wypowiadał, i dużo słychać o przeciekach. Ale nie mam ani jednego ani drugie więc podkreślam że to mi się tylko wydaje.

Edytowano przez mister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1579

ale ześ podał przykłady-ten piewszy pracuje na 70 hek jako główny i ma juz ponad 3 tys mtg a ma cztery lata wiec wiesz jak dostaje po garach-zycze ci zeby twoj farmtrac wytrzymał tyle co on .

 

Ja nie wiem jak on dostaje po garach, ty też nie wiesz, tylko własciciel to wie...

Niby Farmtrac nie wytrzyma tyle co on ? :lol: daj przykład że nie wytrzymał.

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMEK321    2

nie podam ci przykładu bo nikt farmtraca nie kupi na taki areał i do takiej roboty jaką wykonywał tel belarus-poczytaj sobie posty pod wszystkimi fotkami tego belarusa to zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6918

ale ześ podał przykłady-ten piewszy pracuje na 70 hek jako główny i ma juz ponad 3 tys mtg a ma cztery lata wiec wiesz jak dostaje po garach-zycze ci zeby twoj farmtrac wytrzymał tyle co on .

Raz się czepiasz że niektórzy kupują ciągniki na pokaz (@mister) a teraz że pracuje na 70ha. Poza tym jeżeli byłby taki dobry to nie byłoby awarii. Jeżeli w takim świetnym belarusie jest tyle awarii to co powiedzieć o Zetorach albo FT :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMEK321    2

no to zeczywiscie tragedia bo bielarus kosztował 70 tys a robił robote jak JD czy inny zachodniak o 150 tys droższy i jego naprawy kosztowały przez ten okres 2-3 tys wiec to naprawde tragedia.Danielhaker ja sie nie czepiam nikogo poprostu wtrąciłem sie do rozmowy i stwierdzam fakty tak jak wy wszesniej wiec nie miej mi tego za złe bo kazdy ma do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeno    13

zapni pług czy agregat belarusowi i proximie i w pole to zobaczysz który lepiej pójdzie i mniej spali wiec naprawde sie ze mnie nie naśmiewaj bo nie wiesz co piszesz-racja zetor ma wiekszy komfort jest o niebo ładniejszy cichszy biegi też lepiej wchodza ale belarus napewno stabilniejsz , lepszy uciąg i wiele mniej spali wiec myśl co piszesz bo widze ze totalny amator z ciebie.

[/quot

 

Ale zapnij do belarusa coś czemu potrzebna jest większa moc na wom. W nim tego nie można bo ma on wom nie dopracowany rodem z lat 70 tak powiedział diler. W instrukcji pisze że do niego obciążenie na wom nie może być większe niż 40km bo jeśli większe to trzeba będzie go rozpoławiać i coś tam wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

a co do kupna ciągnika na pokaz, to chyba sam użytkownik jak kupuje stwierdza jaki ciągnik jest mu potrzebny, jeszcze jak pracuje poza gospodarstwem to chyba chce kupić lepszy, mocniejszy, żeby szybciej zrobić, bo po nocy nie będzie jeździł C-330, może ktoś mieć małe gospodarstwo, ale w gospodarstwie może być maszyna, która potrzebuje więcej mocy <_< tak jest np w moim przypadku, mam 11ha ale w planach jest kupno grubera, mieliśmy brać TD5030, ale podepnę do niego najwyżej grubera 2,1, TD5050 był niewiele droższy, ale mogę podpiąć 2,7 a to jest już różnica w wydajności pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Ja tam też wole tego belarusa niż farmera ale przecież to to samo prawie bo belarus jest tańszy :P sam maiałem miec belarusa ale jak zobaczyłem ułżenie biegów tragedia.

[/quote

 

Dawno nie słyszałem takich głupot - widać jak wysokiej klasy znawcy są na tym forum... Belarus prawie to samo co Farmer... :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomusgigant    1

yyy wtrącając sie do tematu :) mam proxe 8441 i co do uciagu to nikt mi nie powie że te modele są kiepskie co do uciągu, na kopiec wchodze do końca z dwoma HW6011 i agregat 4,2 tez ciagłem:) i podnosi bez obciazników z przodu :) także możesz dać jakiegos nastepnego " haka" na proxe:)) i napewno odpowiem szczerze bez bajerowania. pozdrawiam kolegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Belarus pociągnie 2 razy tyle hehe :P A tak na serio to powiedz jak ze spalaniem i jak się sprawuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj