atlas22

co zamiast Ursusa c 360

Polecane posty

atlas22    0

Co polecilibyście na zamianę c360, potrzebny mi ciągnik o mocy około 60km i jak najzwrotniejszy, najlepiej zwrotniejszy od c360, gdyby miał wspomaganie tez bym się nie obraził, jak na razie cena jest nieważna ale podawajcie używane do 30 tys i nowe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro330    5

Co polecilibyście na zamianę c360, potrzebny mi ciągnik o mocy około 60km i jak najzwrotniejszy, najlepiej zwrotniejszy od c360, gdyby miał wspomaganie tez bym się nie obraził, jak na razie cena jest nieważna ale podawajcie używane do 30 tys i nowe,

 

np zetor 7245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atlas22    0

uważasz ze był by zwrotniejszy od c360 ? mając przedni napęd traci się na zwrotności, a taki zetor za te niecałe 30 tys jest w nie najlepszym stanie :lol: zależy mi aby ciągnik był bardziej zwrotny niż c360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

7211 za 25 powinieneś wyrwać bdb stan a zwrotnosć super prawie że w miejscu zawraca


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosterra    3

Ja bym polecił Zetorka 5211 zwrotny jest siły ma a spalanie ma zbliżone do c 360 :lol: jak ja swojego sprzedawałem poszedł z 25koła zobacz jak chcesz w mojej galerii ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

7211 też jest zwrotny a ma te 60 km chociaz jak kolega chce bo 5211 też nie głupia propozycja ale 51 nowszy lub 47km starszy to torche odbiega od wymagań tutaj kolegi z problemem


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

a ja polece fergusona... np.675 albo 690. Bez napędu 2 30 000zł sie wyrobisz a spalanie ma dużo niższe niż zetor. Części są łatwo dostępne i cena nie wygurowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ja ci polecę Zetora 7211, jest zwrotny, ma wspomaganie, kabina jest niczego sobie, duża komfortowa, lubi trochę spalić, ale jest mocniejszy od C-360... sam niecałe 2 tyg temu sprzedałem Zetora 7211 z 1989r za 25.400 zł więc ty spokojnie kupisz do 30.000zł młodego w bardzo dobrym stanie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atlas22    0

same roller 60 mały zwrotny i ma oszczędny silnik napęd 4x4 komfortowa kabina lub jakiś bliźniak z lamborghini :D

ile kosztuje najprostsza wersja z klima i siedzeniem grammer ?

 

podobają mi się te Fendty i Deutze ale za przyzwoity rocznik trzeba zapłacić już więcej.

 

A starsze John Deery,? co wiecie o tych małych modelach i jakie to są, okolice 95 roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11
:D JD to JD marka w kraju nad wisłą chyba najpopularniejsza,i jej popularność ciągle wzrasta piszę tak bo mam ku temu podstawy,4 lata temu wymieniłem popularną 40-tkę na 80-konnego JD,jeżeli chodzi o prace polowe toż to prawdziwy kat,a kupiłem go wtedy bo był tańszy od 385 ,poza wymianą oleju w silniku jeszcze nic nie kombinowałem,o przepraszam raz dolałem oleju do skrzyni,szkoda,że nie ma osobnego zbiornika na olej do wywrotu :P;)

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

w mojej okolicy c 360 zmieniaja na mtz za 30 tys uchodzisz na pewno laleczke kazdy jeden zadowolony szybki duzo biegow moze zwrotny nie jest ale mocy mu nie brakuje i nawt jak mu załozysz pług tym co orałes do tej pory duzo mniej spali niz c 360 jak chcesz pisz na gg to ci powiem wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

ile kosztuje najprostsza wersja z klima i siedzeniem grammer ?

 

 

podobają mi się te Fendty i Deutze ale za przyzwoity rocznik trzeba zapłacić już więcej.

 

A starsze John Deery,? co wiecie o tych małych modelach i jakie to są, okolice 95 roku ?

Na to nic nie poradzisz sodlidna maszyna to i cena "solidna"...

Za 30 000zł nic specjalnego nie kupisz bo 60konne ciągniki cenią się czasem więcej niż 160KM :D

 

Może poprostu "pobaw" się z PROW i kup sobie jakiegoś nowego o prostej konstrukcji... np. New Holland TD5010, Case Jx60, Deutz-Fahr Agrolux, John Deere 5E...


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atlas22    0

mocy mu wystarczy bo chodził by w paszo wozie a jest dosyć ciasto pomiędzy płyta a obora, do tego są wyciągi, czasami w zgrabiarce czy opryskiwaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

no to weź coś z nowego... ja polecam NH TD5010, nie jest za duży, mało pali i jest zwrotny, ma napęd 4x4, który zawsze może ci się przydać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firek    2

Polacam John Deere 5055E moc 55KM jest to nowa seria ciągników John Deere napęd 4x4 oczywiscie i cena przystępna wejdź na stronę Johna tam są szczegóły i ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Wegług mnie najlepszy byłby MF3060. Zwrotny, oszczedny, za 35 tys mozna juz znalesc ładne okazy ;)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atlas22    0

Wszystko zależy od tego czy zostanie mi przyznany ciągnik na PROW ; ) co powiecie o Farmtracu 665/665 DT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj