Skocz do zawartości

Pogoda rolnicza 2025 i inne luźne wątki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)
2 minuty temu, wojtal24 napisał(a):

przywieź do kraju co dobrego na święta do Lidla

No coś tam przywiozę. Tylko nie wiem co.  jeszcze mi bacomy nie rozładowali. Ostatnio był Lidl wolał bym biedronkę bo zawsze jakieś fanty zostawia. 

Edytowane przez 6465
Opublikowano
4 minuty temu, 12Pafnucy napisał(a):

Kurna...też pochmurno i pokrapuje...w nocy coś popadało....

...nie taki był plan....a jeszcze i się wyjazd zrobił....

Jak żyć....🤷

Jak wydać to nie jechać, jak zarobić to jechać nie narzekać 🙂

  • Like 1
Opublikowano (edytowane)
4 minuty temu, 6465 napisał(a):

Jak wydać to nie jechać, jak zarobić to jechać nie narzekać 🙂

Auto obejrzeć....znajomy chce.

...a i żeby zarobić, to często najpierw wydać trzeba....😏😉

Edytowane przez 12Pafnucy
  • Like 1
Opublikowano
10 godzin temu, dsbh napisał(a):

Dynia Bambino. Co do rąk. Od pewnego czasu nauczyłem się robić w rękawicach. Wcześniej były jak papier ścierny.

Patrz wyżej.

Moje bambino są koloru pomarańczy. Rękawic ja już nie mam pomysłu jakie kupić. Nie ogarniam jakie dobre bylyby

Opublikowano (edytowane)
14 minut temu, malaczarna napisał(a):

Rękawic ja już nie mam pomysłu jakie kupić. Nie ogarniam jakie dobre bylyby

A jakich używasz?

 

...i zmiana planów...

Cza się kugnąć z cycepką....echch....

Edytowane przez 12Pafnucy
Opublikowano
10 minut temu, JarekBazydlo napisał(a):

Od rana miała być akcja T1+R1 a od 30 min pada spokojny deszcz. Trzeba przełożyć na wieczorne godziny oprysk a teraz niech pada jak najdłużej.

Rozumiem że chodzi o zboże, nie przypala ci później końcówek liści jak mieszasz grzybówkę z regulacją??

Ja w tamtym roku tak opryskałem i poprzypalało mi końcówki i nie wiem czemu czy po prostu w  pogode nie trafiłem czy co

Opublikowano
8 minut temu, marulekk napisał(a):

Rozumiem że chodzi o zboże, nie przypala ci później końcówek liści jak mieszasz grzybówkę z regulacją??

Ja w tamtym roku tak opryskałem i poprzypalało mi końcówki i nie wiem czemu czy po prostu w  pogode nie trafiłem czy co

Trzeba uważać z dawkami i jest OK. Ja do tego jeszcze dorzucam aminokwasy w tym roku żeby była lepsza regeneracja zbóż po tych przymrozkach.

Opublikowano
25 minut temu, JarekBazydlo napisał(a):

Od rana miała być akcja T1+R1 a od 30 min pada spokojny deszcz. Trzeba przełożyć na wieczorne godziny oprysk a teraz niech pada jak najdłużej.

I ja tak samo. Warunki super, zero wiaterku, ale idzie jakiś deszczyk. 

Opublikowano
48 minut temu, 12Pafnucy napisał(a):

A jakich używasz?

 

...i zmiana planów...

Cza się kugnąć z cycepką....echch....

Może lepi lawetę weź. Jak ty to auto na przyczepce chcesz wieźć 🤔😄

2 minuty temu, slawek74 napisał(a):

świętujecie dzisiaj 🤔🤭

A jak. Co dzień świętuje nic nie robię. Muszę tylko jakiego kościoła on-line poszukać🤔

  • Like 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Kontynuacja
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301685-znalezione-na-allegro-olx-i-nie-tylko-2024/
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez shiftlk19
      Witam chciałąm się z wami podzielić poradą .... na forum są też kobiety, które dbają o siebie po kuracji antybiotykowej miałam bardzo duży problem, włosy leciały mi garściami. Od kilku tygodni  stosuję peodukty które Mnie polecla  fryzjerka która cierpi na niedoczynność tarczycy ... kazała suplementować    siarkę organiczną w skrócie nazywana MSM ponieważ Siarka wpływa na wzrost włosów, przyspieszając go, jednocześnie hamując ich nadmierne wypadanie oraz  szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis i wysłała po niego do Konopnej Farmacji u nas w Poznaniu tam też dostałam ta siarke bez dodatków chemiczych które moga nam zaszkodzić  !!  że do poznania  bo mieszkam pod Wągrowcem mam 60 km i mi wcale nie po drodze zamówiłam te produkty z ich strony  https://konopiafarmacja.pl/mydla-i-szampony-konopne/276-szampon-do-wlosow-z-biotyna-z-ekstraktem-skrzypu-polnego-i-konopi-400ml.html Szampon bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C i E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5, przeznaczony do zapobiegania nadmiernemu wypadaniu włosów. Szampon przyspieszył wzrost włosów!
      włosy zaczeły mi szybciej rosnąć . Efekty są dla mnie bardzo zadowalające :))) Przestały mi wypadać włosy o jakieś 70% już po 2 tygodniach a rosły nowe po 4 tygodniach Mam mnóswto małych włosków i rośnie mi "nowa" grzywka Sama przetestowałam i moge polecić wszystkim którzy chca poprawić kondycję włosów i troszkę je zagęścić. Ale zaznaczam, że efekt jest jak się jest WYTRWAŁYM I SYSTEMATYCZNYM ! Dlaczego? Dlatego, że włosy sa martwe i cokolwiek stosując poprawiamy te "nowe włosy" :)) Więc cierpliwości
       


    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie jakie polecacie kamery na gospodarstwo ? Nie jestem szczerze w temacie , nie znam się na tym kompletnie ... widzę jakieś po 100-150 zł a nawet i po 50 zł . Może coś doradzicie ? Lepiej przewodowe czy bezprzewodowe ? Na kartę pamięci ? Wi-fi ? 
    • Przez mszk8
      Czy ktoś z użytkowników AF ma w swoim gospodarstwie zainstalowany monitoring. Czy się sprawdza? Warto się bawić w kupywanie kamerek internetowych ciągnięcie całej linii gdy kamerka jest ok 100m od kompa??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v