999piotr999

case 5150 maxxum

Polecane posty

999piotr999    5

Witam 

Mam zamontowaną w CASE 5150 konsolę zaczepu jak na foto,prawdopodobnie nie jest ona oryginalna,szukam zaczepu do tej konsoli i nigdzie nie mogę znaleźć. Może ktoś pomoże ,od jakiego ciągnika jest ta konsola? 

Dziękuję. Pozdrawiam.

-6657089005713443196.jpg

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8060

To jest oryginał.

Jest kilka typów tych konsol. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8060
8 minut temu, 999piotr999 napisał:

ok, chociaż coś już wiem. dzięki

Jakaś nietypowa ta jest? że nie mogę zaczepu do niej znaleźć. 

Skąd dokładnie pochodzi Case?

Znaczy się kraj?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
9 godzin temu, 999piotr999 napisał:

Holandia.

Wystarczy zerknąć do wikipedii , nim się coś napisze , żeby nie wyjść na głupka .     Wikipedia ; Case IH – amerykańska firma, jeden z największych na świecie producentów maszyn rolniczych, z siedzibą w Racine. Ma sieć ponad 4000 dealerów i dystrybutorów, która działa w ponad 160 krajach. Case IH jest własnością firmy CNH Global, kontrolowaną przez włoską firmę Fiat Industrial.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

Pytanie raczej dotyczyło pochodzenia tego konkretnego egzemplarza, a odpowiedź że został sprowadzony z Holandii... Może ma to wpływ na rodzaj zamontowanej konsoli...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
999piotr999    5

Zawsze znajdzie się jakaś przemądrzała "mysza103" co wszystkie rozumy pozjadała i sama z siebie robi głupka, niestety, są ludzie którzy chcą pomóc ( tym dziękuję) i parapety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał88    335
9 godzin temu, mysza103 napisał:

Wystarczy zerknąć do wikipedii , nim się coś napisze , żeby nie wyjść na głupka .     Wikipedia ; Case IH – amerykańska firma, jeden z największych na świecie producentów maszyn rolniczych, z siedzibą w Racine. Ma sieć ponad 4000 dealerów i dystrybutorów, która działa w ponad 160 krajach. Case IH jest własnością firmy CNH Global, kontrolowaną przez włoską firmę Fiat Industrial.

Aleś zabłysnął przed świętami, normalnym jest że na dany rynek pojazdy wychodzą w innym wyposażeniu. Belgia  i Francja mieli hamulce hydrauliczne i np jeden odciąg do tuz-a, reszta to była opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
8 godzin temu, 999piotr999 napisał:

Zawsze znajdzie się jakaś przemądrzała "mysza103" co wszystkie rozumy pozjadała i sama z siebie robi głupka, niestety, są ludzie którzy chcą pomóc ( tym dziękuję) i parapety 

To pytaj konkretnie o co ci chodzi , a nie że pytasz ,,skąd  pochodzi chleb " a jak ktoś Ci odpowiada że  z piekarni , to ty piszesz że twój chleb jest z szafki , a nie z piekarni , a wystarczyło konkretniej napisać o co ci chodzi i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hub555    4
6 godzin temu, mysza103 napisał:

To pytaj konkretnie o co ci chodzi , a nie że pytasz ,,skąd  pochodzi chleb " a jak ktoś Ci odpowiada że  z piekarni , to ty piszesz że twój chleb jest z szafki , a nie z piekarni , a wystarczyło konkretniej napisać o co ci chodzi i tyle 

Inteligentne osoby wypowiadające się w temacie wiedziały o co chodzi, wszystkie z jednym wyjątkiem....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
999piotr999    5
6 godzin temu, mysza103 napisał:

To pytaj konkretnie o co ci chodzi , a nie że pytasz ,,skąd  pochodzi chleb " a jak ktoś Ci odpowiada że  z piekarni , to ty piszesz że twój chleb jest z szafki , a nie z piekarni , a wystarczyło konkretniej napisać o co ci chodzi i tyle 

Wszyscy inni inteligentni  zrozumieli o co chodzi, także lepiej się nie udzielaj i Wesołych Świąt.

2 minuty temu, hub555 napisał:

Inteligentne osoby wypowiadające się w temacie wiedziały o co chodzi, wszystkie z jednym wyjątkiem....

Dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8060
Pigmei    1868

Oczywiście tylko na początek poszukiwań trzeba mieć jakiś punkt zaczepienia i odnośnik zarazem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
999piotr999    5
1 minutę temu, PRIMO napisał:

Taniej wyjdzie zakupić używany kompletny. 

Też tak myślałem,,żeby cały komplet używany, konsolę z zaczepem kupić. Ale jakby ktoś się natknął na zaczep pasujący do mojej konsoli i by dal znać to by było fajnie.

W mojej konsoli prowadnice po których ma chodzić zaczep są po zewnętrznej stronie konsoli,czyli w zaczepie te "rowki" powinny być do środka,a przy wszystkich zaczepach są na zewnątrz,chyba że można je odwrócić bo są na śruby . Troche masło maślane,ale nie wiem jak to inaczej opisać.

Może ma ktoś taką konsole z zaczepem i wstawi zdjęcie żeby zobaczy z ciekawości jak to jest rozwiązane.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meydej    0

Jeśli nie znalazłeś zaczepu to napisz to ci zrobię zdjęcie bo mam identyczna konsole w swoim CASE 5140 95 r

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
999piotr999    5
Dnia 3.01.2024 o 19:06, meydej napisał:

Jeśli nie znalazłeś zaczepu to napisz to ci zrobię zdjęcie bo mam identyczna konsole w swoim CASE 5140 95 r

 

Witaj. Niestety nie znalazłem, poproszę o zdjęcie. Dzięki. pozdrawiam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
999piotr999    5
Dnia 13.01.2024 o 22:06, meydej napisał:

Trochę mi zeszło ale mam

&key=4ddd69c9f7bf45ccd6f227bb8d175ae1005

IMG_3035.jpeg

IMG_3041.jpeg

Dzięki Ci bardzo za fotki. Taki właśnie zaczep bym potrzebował. Jak by ktoś namierzył gdzieś coś takiego proszę dać znać.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puzon3933    1

Witam Mam taki problem, że przy skręcaniu kierownicą słychać stukanie, nie zawsze czasami nie stuka nic czasami raz albo dwa a czasami cały czas tak jak w okolicach pompy, sprzęgła, zaczęło się tak dziać po przełączeniu biegów na pełzajace ale nie wiem czy to przypadek czy coś się zacięło, miał ktoś podobny przypadek co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj