Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Moriss97    0

Witam wszystkich zainteresowanych 馃槈

Mam pytanie odno艣nie pas w prasie NH654 mianowicie czy je wszystkie mo偶na skr贸ci膰? Bo mam napi臋te na dziurkach wszystkie wa艂ki. I ju偶 na maxa. A ostatnio przy prasowaniu siana po jaki艣 70belkach wywali艂em, jad臋 dalej , a tu bach pasy sie zesz艂y jeden 艣rodkowy wlaz pod skrajny. A drugi zalaz艂 na boczny. I nwm co to za przyczyna. Nast臋pnie zluzowalem pasy i poprawi艂em na miejsce, i jako艣 doko艅czy艂em. Ale nadal nie wygl膮daj膮 a y by艂y tak jak trzeba.聽

Po drugie czy u was tez tak jest 偶e pi臋trzy si臋 materia艂 i nie chce wej艣膰 do komory tylko wylatuje przed pasami a za podajnikiem.. zauwazyl ze najcz臋艣ciej tak jest przy sianie po zgrabiarka gwiazdowej ale nie raz i po karuzelce. I jak to zwlaczyc. ? Najgorzej przy zaczynaniu nowej belki.聽

Jakby kto艣 dorodzi艂 co z tym zrobi膰. ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
robi57362    2362

tak mo偶esz skr贸ci膰 wszystkie pasy jezeli nie byly juz kilkakrotnie skracane oryginalnie powinny miec ok 10.5 m ale i 10 m wystarczy .Co do tego drugiego nie ma na to rady, spr贸buj w druga stron臋 prasowac b臋dzie pewnie deko lepiej


powinny miec dokladnie 10,67 m


jesli pomoglem kliknij fajne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Moriss97    0
Dnia 13.07.2023 o 07:21, robi57362 napisa艂:

tak mo偶esz skr贸ci膰 wszystkie pasy jezeli nie byly juz kilkakrotnie skracane oryginalnie powinny miec ok 10.5 m ale i 10 m wystarczy .Co do tego drugiego nie ma na to rady, spr贸buj w druga stron臋 prasowac b臋dzie pewnie deko lepiej

powinny miec dokladnie 10,67 m

Dzi臋kuj臋 za odpowied藕. No oryginalne ani jednej spinki.聽

A co do schodzenia si臋 ich to pewnie przez to 偶e s膮 ju偶 za lu藕ne.聽

No na pi臋trzeniem si臋 materia艂u wiem ze ci臋偶ko poradzi膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×
×
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj