Symbiota

Fendt farmer 300+ tur quicke jak podłączyć?

Polecane posty

Symbiota    0

Witam potrzebuje pomocy przy podłączeniu tura do ciągnika, może ktoś zna i mi wytłumaczyć, bo podłączam go na różne sposoby i ciągle coś nie tak, te 3 trójniki od rozdzielacza na dole były orginalne.

IMG_20230307_160911.jpg

IMG_20230307_160858.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Na zdjęciu rozdzielacza ciagnika widzisz szarą rurkę oznaczoną literką P co oznacza zasilanie z pompy. Wywal ten trójnik i do tej rurki podłącz rozdzielacz  ładowacza w wyjście oznaczone P jak oznaczyłem na zdjęciu. Ta szara rurka idzie ogółem do lewej strony ciągnika do rozdzielacza hamulcy hydraulicznych i możesz ją całkowicie wywalić i tam podłączyć zasilanie rozdzielacza ładowacza. W miejscu odkręcenia metalowej rurki podłącz przewód hydrauliczny z rozdzielacza ładowacza oznaczony cyfrą 1. To się nazywa powrót do obiegu pod ciśnieniem. Oznaczenia T na obu zdjęciach oznaczają wolny spływ oleju bez ciśnienia do zbiornika hydraulicznego.

webp_thumb.IMG_20230307_160858.thumb.webp_9018fa0524cdcf75a3c0670d07666d53~2.jpg

webp_thumb.IMG_20230307_160911.thumb.webp_3aaa11c5608dc8c57841afe009b514e8~2.jpg


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Symbiota    0

Dzięki kolego widzę,że jesteś obcykany w farmerach , po lewej stronie faktycznie był jakiś dzielnik teraz wiem że on od hamulców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Mam starego 306 a po za tym zawodowo zakładam ładowacze czołowe więc wiem jak to się podłącza. Tak jak masz podłączone teraz na zdjęciu to dzielisz ciśnienie miedzy hydraulike zewnętrzną i podnośnik a rozdzielacz ładowacza i w efekcie nie będzie działać prawidłowo i to i to. 


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Symbiota    0

Zrobiłem tak jak mi kazałeś i przy opuszczaniu jest opór i robi się ciśnienie możesz mi powiedzieć co oznaczają te symbole a1 B1 a2 B2 może tam mam coś pozamieniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

A podnośnik lub hydraulika zewnetrzna działa? 


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Symbiota    0

Dobra już wszystko ok zamontowałem dodatkowy dzielnik przy turze bo był sam elektrozawór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj