Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przed chwilą, malaczarna napisał:

Nie mam  kombinezonu kasku i butów... Znowu muszę na zakupy

no coś wymyślimy... aby tylko powiesz kiedy... 👍

Opublikowano
6 minut temu, DANDYS napisał:

przecież ha Ci brzydziły ,a teraz byś kupił 🤔

Ja z troski o was. Przecież ja dopinguje na każdym kroku, żebym nie był leniwy to też bym stawiał na rozwój a co jak ukraińcow zabraknie?

Opublikowano
3 minuty temu, gregor1284 napisał:

Ja z troski o was. Przecież ja dopinguje na każdym kroku, żebym nie był leniwy to też bym stawiał na rozwój a co jak ukraińcow zabraknie?

Ich nie zabraknie, jedynie się rolę mogą odwrócić 🤭 

  • Like 1
Opublikowano
6 minut temu, Leszy napisał:

Ukrainki ściągniesz może??? 

Burdelu nie będę otwierał 

5 minut temu, szymon09875 napisał:

Ich nie zabraknie, jedynie się rolę mogą odwrócić 🤭 

Nie o ukropow mi chodzi jeno o tych naszych ukraińcow. Tamtego odpadu genetycznego to ja widzieć nie chce 

Opublikowano
4 minuty temu, Leszy napisał:

Dobrze mieć jakiego w rodzinie 😜 

Noooo...Mieciu weź no tam w drzewie genealogicznym pogmeraj, może co wynajdziesz🤔

Przed chwilą, Leszy napisał:

Teraz to się określa jako "Agencja towarzyska" ;) 

Wystarczy "Agencja"...to brzmi dumnie🤷

Opublikowano
1 minutę temu, Leszy napisał:

Teraz to się określa jako "Agencja towarzyska" ;) 

A nie rząd Rzeczypospolitej?

2 minuty temu, szymon09875 napisał:

Znajomego kumpel z klasy nie narzeka na ten biznes... 

Ta kurla te nasze ukraińce jakby się napili to ja dopiero bym się z nimi miał. 

2 minuty temu, Qwazi napisał:

Noooo...Mieciu weź no tam w drzewie genealogicznym pogmeraj, może co wynajdziesz🤔

Co Ci tam brak wynaleźć?

W naszej rodzinie nie ma powiązań z SB i innymi 

Opublikowano
34 minuty temu, Pafnucy12 napisał:

jak coś , to i tak cie przewiozę.... :D

a jaka ma twoj mmotur ladownosc ?? obawiamsie ze towj chinski sprzet pod nami dwoma to by sie rozkraczyl 🤣

29 minut temu, soltys48 napisał:

Zdaje to każdy kto zapłacił 

 

zrobilem 3 razy test koncowy i nie sadze zeby ten matol zdobyl nawet polowe punktow ..

z 32 pytan to moze z 10 banalnych by wiedzial, z 5 razy dobrze trafil. on nawet szkoly specjalnej nie skoczyl, w 1 klasie szkoly podstawowej kiblowal 🤣

410 zl teraz kosztuje

Opublikowano (edytowane)
3 minuty temu, jacus napisał:

obawiamsie ze towj chinski sprzet pod nami dwoma to by sie rozkraczyl

sam jesteś chinski.

to motocykl spod znaku trzech kamertonów!

Edytowane przez Pafnucy12
Opublikowano
5 minut temu, szymon09875 napisał:

Znajomego kumpel z klasy nie narzeka na 

Teraz to nie jest bezpiecznie 

Każdemu się należy 

Kiedyś to jurny Stefan się trafił a tak to był spokój 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez Qwazi
      W ostatnich godzinach kończącego się 2024 roku rozpoczynamy temat pogody rolniczej i innych luźnych wątków w nowym 2025 roku. Niech nie będzie gorszy niż ten, który się kończy. Najlepszego w Nowym Roku😊
      Zapraszam stałą ekipę oraz tych wszystkich, którzy zechcą tu zajrzeć...
    • Przez superfarmer02
      Kontynuacja
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301685-znalezione-na-allegro-olx-i-nie-tylko-2024/
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez shiftlk19
      Witam chciałąm się z wami podzielić poradą .... na forum są też kobiety, które dbają o siebie po kuracji antybiotykowej miałam bardzo duży problem, włosy leciały mi garściami. Od kilku tygodni  stosuję peodukty które Mnie polecla  fryzjerka która cierpi na niedoczynność tarczycy ... kazała suplementować    siarkę organiczną w skrócie nazywana MSM ponieważ Siarka wpływa na wzrost włosów, przyspieszając go, jednocześnie hamując ich nadmierne wypadanie oraz  szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis i wysłała po niego do Konopnej Farmacji u nas w Poznaniu tam też dostałam ta siarke bez dodatków chemiczych które moga nam zaszkodzić  !!  że do poznania  bo mieszkam pod Wągrowcem mam 60 km i mi wcale nie po drodze zamówiłam te produkty z ich strony  https://konopiafarmacja.pl/mydla-i-szampony-konopne/276-szampon-do-wlosow-z-biotyna-z-ekstraktem-skrzypu-polnego-i-konopi-400ml.html Szampon bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C i E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5, przeznaczony do zapobiegania nadmiernemu wypadaniu włosów. Szampon przyspieszył wzrost włosów!
      włosy zaczeły mi szybciej rosnąć . Efekty są dla mnie bardzo zadowalające :))) Przestały mi wypadać włosy o jakieś 70% już po 2 tygodniach a rosły nowe po 4 tygodniach Mam mnóswto małych włosków i rośnie mi "nowa" grzywka Sama przetestowałam i moge polecić wszystkim którzy chca poprawić kondycję włosów i troszkę je zagęścić. Ale zaznaczam, że efekt jest jak się jest WYTRWAŁYM I SYSTEMATYCZNYM ! Dlaczego? Dlatego, że włosy sa martwe i cokolwiek stosując poprawiamy te "nowe włosy" :)) Więc cierpliwości
       


    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie jakie polecacie kamery na gospodarstwo ? Nie jestem szczerze w temacie , nie znam się na tym kompletnie ... widzę jakieś po 100-150 zł a nawet i po 50 zł . Może coś doradzicie ? Lepiej przewodowe czy bezprzewodowe ? Na kartę pamięci ? Wi-fi ? 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v