Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PiotrZet    7
14 minut temu, WojtekBuawski napisał:

Przed chwilą SMS Osm Łowicz. Premia 40gr utrzymana za styczeń oraz dodatkowa 15gr. Czyli bez zmian

Czyli ile teraz łowicz płaci bo sam się zastanawiam czy nie zmienić mleczarni na łowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331
23 godziny temu, Jaro70 napisał:

Za te 300000 to niewiele tych maszyn nakupi 

Nie kupi, ale na miastowych wrażenie zrobi. Czyli kolejne podwyżki paliw pewnie będą, bo jak coś obiecują to oczywiście dotrzymuje słowa (za nasze)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    190
michal_19 napisał:

Mlekovita 2,55 brutto z opieprzonym tłuszczem na 3,7 ,bi 3,3.

co te korwy walą na parametrach to nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolniik122    113

President za styczeń 2.55 netto. Za luty mniej wiecej ponad 2.30 netto powinno wyjść przy jednakowych parametrach. Tł: 4.1, Bia: 3.51  45.000 litrów na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944
1 godzinę temu, WojtekBuawski napisał:

Przed chwilą SMS Osm Łowicz. Premia 40gr utrzymana za styczeń oraz dodatkowa 15gr. Czyli bez zmian

To Łowicz za styczeń z dobrą cena wszedł względem innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że nie obniżyli to nie znaczy, że dobrze płaci, wręcz slabo... Mała Ilość 3000L bi 3.5 tł. 4.6 2.4zł brutto... Nie mają potrzeby obniżać skoro płaci się mniej dostawcom niż w innych mleczarniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nintendo    354
Napisano (edytowany)
11 minut temu, WojtekBuawski napisał:

To, że nie obniżyli to nie znaczy, że dobrze płaci, wręcz slabo... Mała Ilość 3000L bi 3.5 tł. 4.6 2.4zł brutto... Nie mają potrzeby obniżać skoro płaci się mniej dostawcom niż w innych mleczarniach

W Rykach mi wyszło podobnie przy 22tys litrów, ale przy słabszych parametrach. 

Duża jest u was dopłatą przy większej ilości mleka? 

Edytowano przez Nintendo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    376
10 minut temu, WojtekBuawski napisał:

To, że nie obniżyli to nie znaczy, że dobrze płaci, wręcz slabo... Mała Ilość 3000L bi 3.5 tł. 4.6 2.4zł brutto... Nie mają potrzeby obniżać skoro płaci się mniej dostawcom niż w innych mleczarniach

No właśnie przy tej ilości to cena ok bo jakby obniżyli tak jak większość o 30-40gr to już miałbyś problem z załapaniem 2zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jak tu widziałem, że przy odrobinę większej ilości mieli ponad 2.7 brutto to u mnie w grudniu została osiągnięta najwyższą ceną dotychczas jaką było 2.46zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    376
Napisano (edytowany)
6 minut temu, WojtekBuawski napisał:

Chociaż jak tu widziałem, że przy odrobinę większej ilości mieli ponad 2.7 brutto to u mnie w grudniu została osiągnięta najwyższą ceną dotychczas jaką było 2.46zł brutto

No ja też miałem za grudzień 2,68brutto troszkę większą ilość powyżej 4tys i nie musiałem się martwić o parametry bo wystarczy mieć 3,8tl i 3,2bi

Edytowano przez MariuszDe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekRolnik    3157

U mnie za grudzień w Mlekpolu było 2.90 brutto RR, i też podobna ilość bo do 5 tyś, także tak patrząc po tym samym przedziale to przepaść dość znaczna, za styczeń jeszcze faktury nie mam więc nie wiem dokładnie ile wyszło, nie mniej jednak Matki Boskiej pieniężnej było, więc jak tylko faktura będzie to podam dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietuś    4
6 godzin temu, Jaro70 napisał:

Piątnica -15gr za luty ktoś potwierdzi?

Narazie bez zmian 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2215
8 godzin temu, ChiquitaB napisał:

W jakich dniach mlekpol faktury przesyła?

 Fakury to tak do dwóch tygodni po wypłatach,czyli po dwudziestym .  Wczoraj dowiedzialem się że Filipów Rospuda płaci nawet mocne 1,30 zł .   😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrZet    7
Napisano (edytowany)

Polmlek 3.5 białko 4 tłuszcz 25000 litrów 2.28 brutto za styczeń

Edytowano przez PiotrZet
  • Like 1
  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2215

      Wy tu jesteście młodzi ,światli ,to wytłumaccie starszemu jak to jest . Jak w Filipowie dostawał 3,60 za przerzut ,to ile taki mlekpol za niego płacił ,podejrzewam że co najmniej w okollicy 4 zł . To my mlekpolowcy dopłacaliśmy do produkcji komuś tam . Jak teraz przeżutu w uj ,to taki mlekpol raczej mało płaci za niego ,to dlaczego nas z cen dalej jeb.. , ,to niby kogo dostawcy mlekpolu teraz finansują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1596

A kit ich tam pojnie jak oni płacą,  tam każdy jak chce sobie cennik drukuje nie dojdziesz ładu .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    376
Napisano (edytowany)
21 minut temu, kizak napisał:

      Wy tu jesteście młodzi ,światli ,to wytłumaccie starszemu jak to jest . Jak w Filipowie dostawał 3,60 za przerzut ,to ile taki mlekpol za niego płacił ,podejrzewam że co najmniej w okollicy 4 zł . To my mlekpolowcy dopłacaliśmy do produkcji komuś tam . Jak teraz przeżutu w uj ,to taki mlekpol raczej mało płaci za niego ,to dlaczego nas z cen dalej jeb.. , ,to niby kogo dostawcy mlekpolu teraz finansują 

Jeb.ą teraz tych z Filipowa bo dostają po 1,30, a u was to i tak wyjdzie pewnie przynajmniej 2,50

Edytowano przez MariuszDe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polmlekowy    1
53 minuty temu, PiotrZet napisał:

Polmlek 3.5 białko 4 tłuszcz 25000 litrów 2.28 brutto za styczeń

Polmlek 3.5 białko 4.3 tłuszcz 

11000litrów 

2.27 za styczeń 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RusiL    304
ChiquitaB napisał:

W jakich dniach mlekpol faktury przesyła?

vatowcom w okolicach wypłaty czyli około 10. Ale jak 10 w piątek wypada to na 80% będzie w poniedziałek wypłata a faktura najpóźniej w srodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1201
1 godzinę temu, kizak napisał:

 Fakury to tak do dwóch tygodni po wypłatach,czyli po dwudziestym .  Wczoraj dowiedzialem się że Filipów Rospuda płaci nawet mocne 1,30 zł .   😐

No tak to już było wiadomo wcześniej.  Filipow był gwiazda na krótka metę a wypłaty dla dostawców filipowa były  finansowane przez dostawców innych spoldzielni . Myślę ze tym razem to już w rospudzie idzie do plajty bo opłacić 55 pracowników i przerobić 10 tys mleka dziennie no to nie może się to udać.  Nie wiem jak u nich z udziałami bo mogą potopic ludzi bo wiadomo 55 pracowników za wszelką cenę i każdym kosztem będzie chciało utrzymać posadki . Jak to mówią najjaśniejsza gwiazda najszybciej gaśnie 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1596

Z tym blysnieciem to nie jest do końca pewne bo to chyba jedną osobą tylko pisała o tak wysokiej cenie i to niewiarygona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411
8 godzin temu, Jaro70 napisał:

Piątnica -15gr za luty ktoś potwierdzi?

Przestań siać zamęt... czas spać a rano do dojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj