Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

ciśnienie w przedziale 10-12 bar, pompka znajduje się w skrzyni pośredniej a zegar się wspina pod płytą podłogi w miejsce czujnika ciśnienia . W jakich okolicznościach to się dzieje, jazda pod górkę ? na rozgrzanym oleju? przy włączonym sprzęgle WOM? przy włączonym napędzie

  • Like 1
Opublikowano (edytowane)

@swieca24 tak naprawdę to nie wiem cały czas traktorem nie można ruszyć bo odrazu wybija myślisz że jak wyłączę napend to zadziała? Stało się to tak nagle przy talerzowaniu i zaczelo wybijać 

 

 

Edytowane przez wertyrasz
Opublikowano (edytowane)

@swieca24 wsm to tak bardzo przepraszam już ci to opisuje dokładnie wyjechałem dzisiaj w pole i co kilka przejazdów zaczęło mi zmieniać żółw zając im dłużej pracowałem tym częściej nagle stało się tak że nie mogłem wogole ruszyć ponieważ jak wrzucałem bieg to automatycznie mi zmieniało przez co musiałem zholować  ciągnik na podwórko teraz nie wiem co zrobić ponieważ nadal jest tak że jak wrzucę bieg przejadę max 10 cm i nie mogę jechać mam nadzieję że zrozumiałeś jeżeli coś jest nie jasne napisz co to wyjaśnię 

Edytowane przez wertyrasz
Opublikowano (edytowane)

@swieca24 czyli jak żółw jezdzi normalnie to najprawdopodobniej będzie to brak cisnienia tak? i jak to naprawic? i czy jezeli np umocuje tą wajche na sztywno aby nie odbijała to coś się stanie?

 

Edytowane przez wertyrasz
Opublikowano

A napęd przedni i WOM działa normalnie? jeżeli działa to ciśnienie jest tylko najlepiej sprawdzić manometrem jakie ono jest. Z ostatniego wpisu rozumiem że samoczynnie przełącza Ci się dźwignia od rozdzielacza żółw zając 🤔

Opublikowano (edytowane)

@swieca24 tak napęd i wom działa a gdzie mozna podpiąć manometr? i tak dzwignia przełacza sie samoistnie na zółwiu traktor jezdzi całkowicie normalnie zaś na zającu gdy chce ruszyć słychać zgrzyt i odbija mi tą dzwignie

Edytowane przez wertyrasz
Opublikowano (edytowane)

Tam nie powinno być żadnego zgrzytu, ciśnienie poniżej 8 barów wyłączy zająca i załączy żółwia, najprawdopodobniej rozlatuje się wzmacniacz i już to widzę że ty tego sam nie zrobisz, nie ma co nawet tłumaczyć jak. A i na koszta też radzę się przygotować.

Edytowane przez Desperado

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Remek2137
      Witam. Od dwóch lat mam problem z zetorem 8045. Pcha olej do płynu chłodniczego. Dwa lata temu wymieniłem uszczelkę pod głowicą po jakimś czasie zajrzałem do chłodnicy i znowu pojawił się tłuszcz. Jaka może być przyczyną? Od razu mówię że nie ma chłodnicy oleju.
    • Przez Kupaduap1
      Witam gdzie sie spuszcza olej z zwolnicy moglby ktos mi na obrazku pokazac?
    • Przez szyszka
      Witam posiadaczy ursusow z chlodnica oleju przekladniowego, chcialbym takowa zalozyc lecznieweim dokladnie gdzie siee wpiac ??? prosze o zdjecia jesli byla by taka mozliwosc . z gory dzieki . a takze Kto ma dodatkowy rozdzielacz hydrauliki zamontowany , w swoim mam tylk odwa gniazda szybkozlacz
      a potrzebuje jeszcze dwa . dzieki czekam na pomocne porady.
    • Przez Grzegorz90
      Witam grupowicze pacjent ursus 914, cos wyje od " kaczki" .Ciagnik normalnie podnosi plugi,tur tez normalnie podnosi. Jezeli podnosze plugi lub tura wycie ustaje, jak wszystko stoj i w "miejscu" znowu wyje.Na zalaczonym filmiku jak podnosze tura to ustaje wyć . Ktos pomoze?
      VID_20191116_111802.mp4
    • Przez pietruszka123456789
      Witam. Chciałem niby nowy traktor kupic ale dochodze do wniosku ze wolę zmodernizować starego ursusa. Ursus c385
      Ehr czyli cały system elektryczny podnośnika bo teraz mi nie pasuje że jak pomacham wajhą w traktorze to albo w jedną albo w drugą stronę idzie. Fajnie jak dojdą poszczególne poziomy dobrze sterowane. Koszt 30 tys
      Przedni napęd koszt 25 tys
      Przedni tuz koszt 10 tys niezbędny do wału campbella w uprawie rzepaku
      Oświetlenie tak aby można było pracować nocą
      Nie jestem usytysfkacjonowany że ciagniki  warte 100 tys nie mają ehr. Liczniki ponad 10 tys a te zz zagrnicy dziwnym trafem 5 tys wszystkie. Mimo że mój ursus stary to jednak znam jego wszystkie mocne i słąbe strony. Proszę o merytoryczne wypowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v