Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
atrol123    12

Orientowałeś się może ile obecnie  kosztuje nowa  prasa ? Gdzieś miesiąc temu pytałem o metal facha walcówka z rotorem i nożami . Prosto z placu  rocznik 2021 wycenili mi wyjściowo na 105 tys  i to tylko dlatego że ktoś zrezygnował . 

Risto    51

Jak kupujesz nową najtańsza chyba, to dopłać i rozważ Case RB344 lub NH BR6090 Są to prasy łańcuchowe z ładnie zagęszczonym balotem w rdzeniu i na zewnątrz oraz w miarę szybkie pod traktory 95-120km bez noży praca. Nowe krajowe to złe podejście za drogie o 60% do możliwości i komfortu, używane na małe areały czemu nie. I potem zostaje Krone, MChale. Wiem są poza budżetem i pod większe traktory, ale za to służą do pracy dając radość mniejszą lub większą bo ideału niema.

Wiadomość z agroFakt.pl

Karol6130    2723

Nh br 6090 z placu za 95 netto 

Stare osłony 

Dnia 24.05.2022 o 15:36, GospodarstwoRolne231 napisał:

Witam jaką markę pras rolujących polecacie chodzi mi o belarki nowe i w niedużych pieniądzach powiedzmy do 100 tyś

Dzięki Panowie za podpowiedź muszę popytać i ewentualnie przemyśleć czy może nie lepiej używaną ale dobrą w tych pieniądzach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kingway
      Witam , czy może wiecie o jakiejś firmie która wycina ze starych taśmociągów różnego typu , rozmiaru pasy ? Chodzi o stare pasy mogą być 1,2,3 płócienne   Kiedyś wiedziałem , ze niektórzy wycinali ze starych taśmociągów na wymiar jaki się chce , ale nic nie mogę wyszukać 
    • Przez Damianzetor7011
      Witam, ostatnio przy prasowaniu siana korba łącząca korbowód z napędem uderzyła w obudowę prasy wygunając ten rant pod pokrywa od strony podnoszenia nagarniacza. Co może być przyczyną. Prasę mam od roku prasowała bez zarzutu choć tłok chodził dość głośno. Po tej awarii blachę naprostowałem i chodzi ale jeszcze głośniej, że szczególnie w dolnym położeniu . poprzedni właściciel twierdził ze łożysko do wymiany. Czy to pomoże? Czy wymieniać co innego proszę o pomoc. 
    • Przez szakul91
      Witam
       Szukam kogoś z woj. Śląskiego co zajmuje się prasami.  Czy zna ktoś jakiegoś fachowca od prasy class,  a dokładnie modelu markant  50 . Potrzebuje pomocy z regulacją i sprawdzenia podzespołów. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Rudy28
      Czy ktoś posiada taka prasę,mam mały problem,  nie działa automatyczne owijanie, ani sznurka ani siatki, można owijarka tylko ręcznie,  nie wiem czy problem leży po stronie któregos czujnika,? 
    • Przez lukwis218
      Witam mam problem z prasa john deere 570 a dokladddnie z komputerem ,czy opcja auto powinna sama owijac bele po zatrzymaniu ciagnika czy musze wl owijanie przyciskiem ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj