Dzigit112

Deutz Fahr Agrotron 150 99r nie odpala

Polecane posty

Dzigit112    0
Napisano (edytowany)

Witam, wiem że ten temat już był poruszany ale problem polega na tym, że ciągnik Deutz ozn silnika BF6M1013 po tygodniowym przestoju nie może  zapalić. Ciągnik miał uszkodzona cewke gaszenia jakiś czas i był wyłączany dźwignią na regulatorze obrotow, ten ostatni raz tez byl tak zgaszony. Z silnikiem nic się nie działo nie dymił i palił dobrze. Cewka została wymieniona, listwa chodzi swobodnie. Nie mam pojęcia co mogło się tak nagle stać, dodam że podczas rozruchu z rury nie wydostają się żadne spaliny. 

Edytowano przez Dzigit112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papkin    27

Możliwe że paliwo się cofa, lub się przypowietrza. Polujuz wtryski i spróbuj przepompować, oczywiście filtr paliwa do sprawdzenia.

Możesz też z plaka próbować odpalić. To tak na początek. Obstawiam coś z układem paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzigit112    0
1 godzinę temu, Papkin napisał:

Możliwe że paliwo się cofa, lub się przypowietrza. Polujuz wtryski i spróbuj przepompować, oczywiście filtr paliwa do sprawdzenia.

Możesz też z plaka próbować odpalić. To tak na początek. Obstawiam coś z układem paliwa.

Na plaku chodzi ale tylko na nim.. przestaniesz pryskać i gaśnie, filtr wymieniałem przed sezonem. Wiesz jak go przepompować  ? Nie ma w nim żadnej pompki ręcznej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papkin    27

Kup sobie i zamontuj zwykłą ręczną pompkę (gruszkę). Najlepiej przed tą pompką na pasku. Luzujesz wtryski i tym przepompuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

A nie masz pompki elektrycznej?

Może czegoś nie spiąłeś.

Jeśli jest elektryczna to po przekręceniu stacyjki winno być słychać syczenie i paliwo przelewem iść do zbiornika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj