TomZet

Facelia - zapylanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
TomZet    0

Dzień dobry, jestem pszczelarzem z województwa świętokrzyskiego. 
Chętnie przywiozę kilkanaście uli na okres kwitnienia facelii. 
Za pomoc w zorganizowaniu miejsca oferuję miód. 
Jeśli ktoś uprawia  w województwie świętokrzyskim i jest chętny zapraszam do kontaktu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karbex    91
1 godzinę temu, LukasPozn napisał:

W USA to pszczelarzowi płacą. 

Trochę daleko na wywózkę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w tym roku faceli nasiane, pszczelarze się bili żeby postawić coś na polu :D  Jak miodem się dzielicie z rolnikami? 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karbex    91

A Ty sie dzielisz zwyżką plonu facelii wynikającą z obecności pszczół z pszczelarzami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców na swoim polu człowiek będzie obcy :D stoimy na moim polu to z kim ja mam się dzielić? Jak było ładne 50ha w jednym miejscu z dostępem do stawów to

przyjechało chyba z 5 pszczelarzy.

Pytam z ciekawości, jeden daje 0,5 od ula, drugi 1 L. 

Jak będzie deficyt to będziesz miał płacone, jak w każdym zawodzie.


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karbex    91

Żeby nie było - zadałem pytanie kontrowersyjnie. Sam mam 8 ha facelii i jestem pszczelarzem także znam I jedną i drugą perspektywę. Ja raczej nie oczekuje żeby mi ktoś dawał miód za to że postawi ule koło mojego pola bo się cieszę z tego że będę miał zwykle plonu. Ale masz rację i zgadzam się z Tobą w 100%. Mamy wolny rynek i jak jest tylu chętnych to czemu nie korzystać 😀

Edytowano przez karbex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również Ciebie rozumiem, raczej oczekiwałem że jak już coś dostanę to z grzeczności :D 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez HempFarmer
      Witam. Szukam słomy w małych kostkach. Potrzebuje około 700 sztuk ale dokładna ilość po ustaleniu wymiarów pojedynczej kostki. Dobrze sprasowane.
      Lokalizacja nie ma dużego znaczenia bo kostki wyjeżdzają za granice, ale preferowana północno wschodnia część kraju. Transport przyślemy (prawdopodobnie tir plandeka), załadunek po stronie sprzedającego.
      Poproszę o konkretne oferty wraz z ceną i numerem tel na priv.
      Ogłoszenie grzecznościowe. przekaże kontakt kupującemu do kilku najbardziej konkretnych ofert.
      pozdrawiam
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj