Polecane posty

Jak tam ceny ziemi u Was i dzierżaw? u nas już powoli spadają, przy takich cenach nawozów i paliwa ludzie oddają dzierżawy za które musieli płacić. Woj. Lubelskie 

Leszy    1102

Nic nie spada. Handlu prawie nie ma, a jak coś się trafi to cena wyjebana w kosmos. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Uszek1988    55

Mam ofertę zakupu ziemi klasa IVa i IVb 2,07ha w dwóch kawałkach oddalonych od siebie o kilometr. Pierwszy nie graniczy z żadnym moim polem ale jest doprowadzony do uprawy,ph uregulowane zasobności na średnim poziomie. Drugi graniczy z moja łąka i był nieuzytkiem przez ok 15lat.Problemem jest to że z działki 1ha ok 0.40ha to jest zarosniete krzakami bagno które schnie w okolicy koniec maja-czerwiec. Cena za całość 90tys bez możliwości podziału. W okolicy brak innych ofert sprzedaży pól uprawnych same działki budowlane. Ktoś coś podpowie cena raczej bez negocjacji jedyne co to opcja spłaty w 2 rocznych ratach.

Uszek1988    55

to jest taki teren że woda jest tam cały czas a drenów nie ma gdzie odprowadzić

Leszy    1102

Ja tam bym się pewne skusił, ale każdy ma swoje realia, możliwości oraz potrzeby. 

Andpol    547
Dnia 17.01.2022 o 11:55, adrianboss11 napisał:

Jak tam ceny ziemi u Was i dzierżaw? u nas już powoli spadają, przy takich cenach nawozów i paliwa ludzie oddają dzierżawy za które musieli płacić. Woj. Lubelskie 

2 tysi + dopłaty podchodzą LHR

Ja mam jeszcze po 1 tonę za ha ale jak długo to nie wiem czy podniosą się czy nie.

rolnik039    20
Dnia 20.02.2022 o 10:06, Andpol napisał:

2 tysi + dopłaty podchodzą LHR

Ja mam jeszcze po 1 tonę za ha ale jak długo to nie wiem czy podniosą się czy nie.

Zaraz będzie 3 tys spokojnie 

rolnik039    20
7 minut temu, Andpol napisał:

Tyle nie dam. 

No raczej nikt normalnie nastawiony na zysk nie da chyba że będzie chciał być  parobkiem 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kamil29
      Witam potrzebuje parę informacji. Jestem na kupnie case jx 95 2009 roku proszę o opinię i awarie częste jakie są. Przebieg w nim to 4 500 motogodzin.  Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam... 
    • Przez p0mian
      Na wstępie chciałbym się przywitać- to mój pierwszy wpis na forum

Nie jestem rolnikiem, jednak znajduję się obecnie w sytuacji, która zmusza mnie do poszukania obiektywnych informacji na temat kosztów dzierżawy gruntów - muszę pomóc znajomej renegocjować umowy dzierżawy około 30ha gruntów rolnych klasy VI i V w okolicach Poznania. Nie możemy zapytać nikogo z okolicznych rolników o ceny w regionie bo w zasadzie każdy sąsiadów użytkuje prawie za darmo albo za darmo jakiś kawałek jej ziemi i nie są przychylnie nastawieni do propozycji zmiany takiej sytuacji. 

W związku z tym chciałbym poradzić się Was jaką cenę powinniśmy zaproponować w nowych umowach dzierżawy? 
      Dodam, że stare umowy to umowy słowne bez okresu dzierżawy, lub umowy które wg zapisu już się skończyły, jednak dzierżawca nadal użytkuje ziemię na zasadach starej umowy (nikt do teraz nie interesował się sytuacją). 

• Przez jaras3112
      Agregat landstal ats plus 300 co myślicie o takim agregacie ? Czy ktoś taki użytkuje i jak się sprawdza? Czy warto kupować ?

• Przez illuminati66
      I WANT TO JOIN THE ILLUMINATI TO BE RICH +2347010201077 FAMOUS,  I WANT TO BECOME RICH AND FAMOUS, +2347010201077 JOIN THE GREAT ILLUMINATI BROTHERHOOD HOME OF RICHES,FAME AND POWER CALL +2347010201077 FOR MORE DETAILS (ANY COUNTRY), WHATSAPP US:+2347010201077, EMAIL:Robertilluminat62@gmail.com for quick response..Are you a businessman,student,teachers,Entreprenuer trying to become rich,here is the opportunity you have been waiting for to get the riches.THE GREAT ILLUMINATI BROTHERHOOD are welcoming new member, making them rich and famous within the next 48hours. once you get registered in to the great illuminati brotherhood the benefit attached are:
       *A Cash Reward of $900,0000 USD
       *A brown new CAR  of choice worth $800,0000 USD
       *A Dream House bought in the country of your own choice,
       *One Month holiday (fully paid) to your dream tourist destination,
       *One year Golf Membership package, 
       *A V.I.P treatment in all Airports in the World, 
       *A total Lifestyle change, 
       *Access to Bohemian Grove, 
       *Monthly payment of 700,000 USD into your bank account as a member.
      Illuminati, home of riches,fame and power helps you to acheive your dreams within the next 48hours(2days),where you can rule the world contact Us to proceed with your registration and initiation (NOTE:NO HUMAN SACRIFICE), E-mail: Robertilluminat62@gmail.com, CALL:+2347010201077, WHATSAPP:2347010201077.
        The GREAT ILLUMINATI BROTHERHOOD is a World wide organization, Bringing the needy and the talented to limelight of fame and riches, powers, security, get recognized , political race, rise to the top in whatever you do, be protected spiritually and physically in just 48hours! 
    • Gość
      Przez Gość
      Mam pytanie co może być przyczyną nie kręcenia się napędu podnośnika mam na myśli wałek wom przedni gdy załączam pompę podnośnika w c-330
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj