Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rafalpronar82a

MF 3090-Smarowanie sprężarki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

montuje sprężarkę w mf 3090 silnik perkins i nie wiem gdzie podłączyć obieg oleju powrót znalazłem ale skąd wziąści ciśnie myślałem o czujniku oleju wstawić trójnik ale czy nie spadnie mi ciśnie oleju w silniku skąd jest brany oryginalnie obieg oleju do sprężarki ?

samex69    32

Pomysł jest dobry pod warunkiem że wiesz jakie jest ciśnienie oleju w silniku przed zamontowaniem sprężarki i po jej zamontowaniu .Po prostu musisz zmierzyć ciśnienie i jeśli spadek nie będzie duży to twój pomysł jest OK.

tak tylko nigdzie nie można dostać takiego trójnika dzwoniłem do korbanków oni nie mają bo tłumaczyli ze to nie jest część zamienna byłem w pobliskicg sklepach grene itp mają tylko zwykłe trójniki kupiłem jeden i zawiozłem do tokarza do przeróbki jednak angielski gwint jest inny od naszego i nie niestety nikt nie ma takiej narzynki

Wiadomość z agroFakt.pl

ppiotr    28

Poszukaj moze w zakładzie chydrauliki siłowej tam gdzie zakówają weze, napewno dobiorą, albo w sklepie motoryzacyjnym tam gdzie zakówają przewody chamulcowe, wustarczą chociaz 3 koncówki z odpowiednim gwintem i zespawac je do kupy i masz trujnik, kietys widziałem kilka mf z załozoną sprezarką to miały wezyki podłonczone gdzies pod czujnikiem cisnienia, chyba tam gdzie jest taka mała poktywa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Arasowsky
      Witam, tak jak w temacie. Delikatnie sączy mi się olej z elementu że zdjęcia. 
      Co to jest? I jak to uszczelnić ewentualnie?

• Przez tomek2201
      Witam. Będę wymieniał olej w skrzyni w JD i do tej pory był lany fabryczny Hy-Gard. Czy mogę zalać zamiast tego Fuchs Agrifarm Stou MC 10W40? Bo chciałbym mieć taki sam olej we wszystkich ciągnikach. Lał ktos ten olej do JD? Nie narobi mi problemów. Ciągnik ma rewers elektrohydrauliczny. Bo do NH TD60D myślę że bez problemu się nadaje.
    • Przez tomek14
      wymieniam właśnie olej w silniku zetor 7211 i mam pytanie jaki olej najlepiej wlać do silnika i ile litrów bo czytałem trochę i wszędzie podają różnie,więc ile litrów będzie najlepiej ?
    • Przez Marcin011086
      Witam wszystkich mam problem z moim John deere 6910s a mianowicie grzeje się olej hydrauliczny .Ciesnienie hydrauliczne jest w granicach 250 bar przy włączeniu pompy normalnie 20 - 30 bar 
    • Przez bazar
      Niedawno miał miejsce kapitalny remont silnika mojego Zetora 7711 (wymiana tłoków, tulei i pierścieni). Spowodowane było to tym, że do komór spalania dostawał się olej. No i problem polega na tym, że po tym remoncie silnik wciąż pobiera olej (stwierdzam to po niebieskim dymie i tłustej klapce). Mechanik, który przeprowadzał remont twierdzi, że na razie tak musi być i dopiero po ok. 50 mth pierścienie się odpowiednio ułożą, przez co olej nie będzie spalany. Po tym czasie również nakazał przeregulowanie zaworów. Jednak mnie przeraża chmura niebieskiego dymu i zastraszające znikanie oleju. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.